Канада виділить Україні $3 млн на підтримку безпеки й оборони – Кулеба

Кулеба повідомив про фінальну стадію формування делегації для переговорів із Канадою щодо розширення дії Угоди про вільну торгівлю

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань 1 жовтня під час телефонної розмови з українським колегою Дмитром Кулебою заявив, що Україні виділять додаткові 4,3 млн канадських доларів (приблизно $3 млн) на підтримку безпеки й оборони. Про це повідомила пресслужба МЗС України.

Об этом сообщает База компромата

Глави дипломатичних відомств наголосили на взірцевій взаємодії України та Канади у сфері безпеки.

Кулеба подякував Шампаню за участь канадських військовослужбовців в операції UNIFIER і внесок збройних сил Канади у зміцнення безпеки України у взаємодії із ЗСУ.

Посадовці обговорили безпекову ситуацію на Донбасі. Кулеба поінформував про інтенсивні зусилля України з політико-дипломатичного врегулювання в нормандському форматі і на консультаціях у Мінську. Шампань запевнив, що Канада повністю підтримує зусилля України.

Глава українського МЗС також повідомив про фінальну стадію формування делегації для переговорів із розширення дії Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

"Міністри обговорили поглиблення економічної співпраці та продовження діалогу щодо лібералізації візового режиму, а також подальше впровадження реформ, направлених на розвиток української економіки та інтеграцію України до ЄС і НАТО", – додали у МЗС.

Кулеба підкреслив критичну важливість збереження стабільного середовища безпеки для прогресу на шляху мирного врегулювання.

2014 року, відразу після анексії Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти та докази.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/kanada-vidilit-ukrajini-3-mln-na-pidtrimku-bezpeki-i-oboroni-kuleba-1521117.html”

Автор:
Предыдущий материал

Бывший замглавы МВД по Свердловской области предстанет перед судом - Anticorr.media

Следующий материал

Появились фото масштабов пожаров в Луганской области с высоты птичьего полета

Коментарии (0)