Корнієнко заявив, що у нього "ковід Шредінгера"

Корнієнко вважає, що хворіють найкомунікабельніші депутати

Голова партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко 1 жовтня заявив у Facebook, що його не оминула коронавірусна інфекція, хоча і експрес-тест, і ПЛР-дослідження дали негативний результат.

Об этом сообщает Компромат

"Мені зробили КТ із висновком "схоже на COVID-19", після чого я відразу самоізолювався. Три дні я перебував у стані "ковіду Шредінгера". Якісь симптоми схожі: гірше з нюхом і смаками. Якихось узагалі немає, наприклад, кашлю", – написав Корнієнко.

Його попередили, що ПЛР-тест іноді не показує наявності інфекції, а пізніше в організмі можуть виявити антитіла методом ІФА.

Корнієнко написав, що його стан стабільний, показань до госпіталізації немає.

За його словами, заражатися коронавірусом стали найкомунікабельніші нардепи.

"Не буду говорити за всіх, але я, чесно кажучи, грішив і порушенням маскового режиму, і нехтуванням санітайзером та рукавичками. За минулий тиждень у зв’язку з виборами проконтактував із сотнями людей. Необачність у таких справах погано закінчується", – визнав голова "Слуги народу".

https://www.facebook.com/oskorniyenko/posts/2759994337621237

Наприкінці серпня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков говорив, що в парламенті коронавірусну інфекцію підтвердили у 23 депутатів. Після цього про своє інфікування повідомляли позафракційний народний депутат Муса Магомедов, голова партії "Голос" і нардепка Кіра Рудик, п’ятий президент, народні депутати від "Європейської солідарності" Петро Порошенко і Яна Зінкевич, представник "Слуги народу" Жан Беленюк. У вересні на COVID-19 перехворіли також лідерка "Батьківщини", нардепка Юлія Тимошенко і нардеп від цієї фракції Іван Крулько.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/kornijenko-zajaviv-shcho-u-nogo-kovid-shredingera-1521102.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

«Есть ощущение, что мы наблюдаем начало Третьей мировой» — Пегов о Карабахе

Следующий материал

Доньку загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана не взяли в харківську школу, директрису відсторонили

Коментарии (0)