ТРАГЕДІЯ АН-26 НА ХАРКІВЩИНІ Є ЛИШЕ ВЕРШИНОЮ АЙСБЕРГА

Трагедія на Харківщині, де загинули десятки людей є лише вершиною айсберга проблем, у які була втягнута військова промисловість та українське військо.

Об этом сообщает THE Лядов


У 2020 році, на другому році керування влади Зеленського, українська оборонка недофінансована, а важливі реформи в армії поступово зводяться нанівець.

Державне оборонне замовлення виконане за весь рік лише на 15%, а отже стара техніка вчасно не ремонтується, а нова техніка просто не виробляється.

До прикладу, ракета "Нептун", яка була прийнята на озброєння. Не замовлено жодного дивізіону, хоча для української армії було важливо замовити три дивізіони, загальна вартість яких склала б 1.8 млрд₴

Натомість влада будує найдорожчі в історії дороги, які вартують по 400 млн грн за 2 кілометри, як це сталося із дорогу на Дніпро. Порахуйте, скільки техніки ми могли відремонтувати та придбати якби не масовий розпил коштів на так званому "великому будівництві".

Потім ми питаємо чому так. Чому реформи згортаються. Чому знищується система харчування в армії. Чому вперше у проєкті бюджету на 2021 рік зменшуються видатки на Міноборони. Владі глибоко байдуже до оборони країни, як і до її фінансування. Показуха та брехня — важливіше всього.

Нагадаймо, що президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру створити урядову комісію для розслідування авіакатастрофи й завтра особисто вирушає на Харківщину.

Наразі відомо про 20 загиблих і двох поранених у авіакатастрофі АН-26.

Прямий


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75906-tragedija-an-26-na-kharkivschini-ye-lishe-vershinou-aysberga.html”

Автор:
Предыдущий материал

ЕСПЧ обязал Азербайджан и Армению прекратить военные действия

Следующий материал

ВАКС і САП підтвердили відсутність складу злочину у справі "Роттердам плюс" – адвокат

Коментарии (0)