Падіння економіки в Україні не є критичним, – ЄБРР

Падіння економіки в Україні не є критичним, – ЄБРР
<p>«Ми вважаємо, що наступного року економіка в державі буде відновлюватися» – заступник директора ЄБРР в Україні</p> — Падіння економіки в Україні не є критичним, – ЄБРР

«Ми вважаємо, що наступного року економіка в державі буде відновлюватися» – заступник директора ЄБРР в Україні

Об этом сообщает Министерство правды«За нашими підрахунками, падіння економіки в Україні становить близько 4,5%, до кінця року може зрости до 5,5%» – заступник директора ЄБРР в Україні


Падіння економічного рівня в Україні не є критичним і сягає 4,5%, за підрахунками ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку). Офіційну статистику та прогнози Європейський банк планує оприлюднити на початку жовтня, коли буде зібрання акціонерів.


Про це розповіла заступник директора ЄБРР в Україні Ірина Новікова на львівському Діловому форумі, – повідомляє Укрінформ.


«Якщо подивитися на карту світу, де відбулися зміни в економіці від пандемії, то ситуація в країнах, що розвиваються, нічим не гірша, ніж у розвинутих, таких як Англія чи Німеччина. Поки що, за нашими підрахунками, падіння економіки в Україні становить близько 4,5%, до кінця року може зрости до 5,5%. Але наші прогнози – оптимістичні. Ми вважаємо, що наступного року економіка в державі буде відновлюватися, тому що для цього є всі фактори розвитку», – сказала Новікова.


Представниця ЄБРР також повідомила, що вже через тиждень відбудеться зібрання акціонерів, де будуть присутні і представники з України, і офіційно оприлюднять дані по економічних показниках.1600951143-4103.

Львівський діловий економічний форум, який відбувся 24 вересня на Львівщині, об’єднав представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішних підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України. Також до участі запрошені представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній.

Нагадаємо, міністр фінансів запевняє, що Україна виходить із кризи.


Читайте також:

В Україні зафіксовано стрімке падіння ВВП: Держстат оприлюднив невтішні цифри

Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/padinnja-ekonomiki-v-ukrajini-ne-je-kritichnim-jebrr-707584.html”

Автор:
Предыдущий материал

Депутат Сейма Янис Домбрава: На месте памятника Освободителям должен быть построен концертный зал

Следующий материал

Лукашенко выразил соболезнование в связи с крушением самолета Ан-26 в Чугуеве

Коментарии (0)