Шабунін намагається уникнути відповідальності у справі про побиття журналіста - ЗМІ

Шабунін намагається уникнути відповідальності у справі про побиття журналіста - ЗМІ

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін ігнорує засідання суду у справі про побиття ним журналіста Всеволода Філімоненко, тим самим намагаючись затягнути процес і уникнути відповідальності.

Об этом сообщает Слон РУ


Мова про це йде в статті "Без суду і слідства: чому Шабунін боїться Феміду", опублікованій виданням lenta.ua.


Фото: facebook.com/vitaliy.shabunin


"Суд триває вже три роки. Головний антикорупціонер явно затягує процес, не бажаючи отримати неприємний вердикт. 23 вересня Дніпровський райсуд Києва провів чергове засідання, на яке Шабунін не з’явився, і суд — перенесли. В черговий раз. Справа щодо інцидент, який стався 8 червня 2017 року, його кваліфіковано за ч.2 ст. 345-1 КК України (погроза або насильство щодо журналіста), санкція цієї статті передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років", — йдеться в публікації.


Автор також зазначає, що для В.Шабуніна "життєво важливо" зберегти чисту репутацію без судимостей — для подальшого користування іноземними грантами.


"Ігнор з боку Шабуніна потрібен для того, щоб не допустити негативного для себе вердикту суду. Адже в разі, якщо суд визнає його винним — про подальшу "грантоїдську" кар’єру можна буде забути. Адже судимим гроші на Заході не дають. Тому питання відкладання засідань для Шабуніна — життєво важливе. Тим більше, що його вже зараз обходять нові, молоді "грантоїди", в яких західні спонсори бачать перспективу. Тим більше, що вони не потрапляли в історії з кулачними боями", — підкреслюється в статті.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/judiciary/2020-09-25/shabunin-pyitaetsya-izbejat-otvetstvennosti-po-delu-ob-izbienii-jurnalista---smi/210187”

Автор:
Предыдущий материал

Глава ЦИК прокомментировала победу уборщицы на выборах в России

Следующий материал

Атомные копатели. Зачем на украинских АЭС хотят майнить криптовалюту

Коментарии (0)