В Одесі незаконно хотіли продати військове містечко, – Міноборони

В Одесі незаконно хотіли продати військове містечко, – Міноборони


Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували і виставили на продаж як арештоване майно.

Об этом сообщает Moscow PostПро це повідомляє пресслужба Міноборони.


У міністерстві заявили, що за зверненням відомства, вдалося призупинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у Одесі загальною площею 13 350,70 м². Також було оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну особу.
У Міноборони додали, що 31 жовтня 2019 року жінка зареєструвала право власності на об’єкт нерухомого майна в Одесі, що завдало шкоди законним інтересам держави в особливо великих розмірах, оскільки зазначене майно розташоване в вивільненому з 2007 року військовому містечку №210.


За інформацією міністерства, 25 червня приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області винесено постанову про арешт майна боржника-зазначеної фізичної особи. Потім вказане нерухоме майно було незаконно виставлено на продаж через ДП Система електронних торгів арештованим майном.


1 вересня Головне управління майна та ресурсів Міноборони звернулося з клопотанням до ДБР втрутитися в ситуацію. В результаті торги були зупинені.


За даним фактом, військовою прокуратурою Одеського гарнізону внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 425 КК України та за ч. 4 ст. 190 КК України.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Міноборони закуповує тести, маски і апарати ШВЛ для армії у китайської фірми, яка торгує модемами.


Джерело статті: “https://informator.press/v-odesi-nezakonno-khotily-prodaty-viyskove-mistechko-minoborony/”

Автор:
Предыдущий материал

Землю накриють магнітні бурі

Следующий материал

Андрей Воробьев в 2019 г. заработал 68,9 млн руб.

Коментарии (0)