Не битий і не "потопельник": як захиститися при покупці автомобілів з США

Купівля автомобілів на американських аукціонах в США, дозвіл на ввезення яких в Україну залишився в силі, часто супроводжується несподіванкою: машина, що виглядала справної, виявляється дуже побитої і на її відновлення потрібно значна сума.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це розповів в сюжеті "24 каналу" редактор сайту "авто24" Сергій Матусяк.

За його словами, автомобілі, які потрапляють на аукціонні майданчики, найчастіше мають які-небудь ушкодження. Є автомобілі після ДТП, з згорілої електронікою, іногдла трапляються так звані "потопельники".

Оцінити по фото, наскільки битим є транспортний засіб, складно, для цього потрібно не тільки побачити машину, але і розібрати. Відомо, що чим нижче ціна на автомобіль, тим більше ризик викинути гроші на вітер.

Як стверджує Сергій Матусяк, щоб не купувати "кота в мішку", можна звернутися в страхові компанії. Вони зобов’язані перевірити історію пошкоджень автомобіля, крім того, візьмуть на себе всі логістичні питання з доставкою.


Таким чином, купуючи "американця" можна заощадити приблизно 20% від вартості авто, з урахуванням його ремонту.

Як повідомляв "Апостроф", в Україні можуть скасувати акцизний збір під час митного оформлення іноземних транспортних засобів, які ввозяться на територію країни.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/transport/2020-09-24/ne-bityiy-i-ne-utoplennik-kak-obezopasitsya-pri-pokupke-avtomobiley-iz-ssha/210119”

Автор:
Предыдущий материал

Какие заболевания грозят киевлянам из-за грязного воздуха

Следующий материал

Самоизоляция 2.0: Чего ждать этой осенью?

Коментарии (0)