Потому что нєльзя бить на свєтє… жополізом такім

Потому что нєльзя бить на свєтє… жополізом такім

Потому что нєльзя бить на свєтє… жополізом такім

47192

Для «ректора» НАУ Володимира Ісаєнка все, що є у власності університету, автоматично означає приватну власність родини Ісаєнків. Адже вплив на управлінські рішення «ректора» його дружини переоцінити, насправді, важко. Так завжди буває, коли чоловік – тупуватий підкаблучник, а якщо ще закомплексований, тобто молодиться, підколює ботокс, фарбується, ходить тільки з охороною, цілодобово хтось біля нього чергує, то з такого «пітерпенівського наполеончика» можна ліпити все, що завгодно. Чим, власне, і турботливо і займається Ірина Ісаєнко.

Об этом сообщает FIB

Ну а вже доморощені лизоблюди змагаються між собою у майстерності догодити ботоксному глистознавцю і кожен з них придумує якусь свою дебільну родзинку.

Гудманян по-своєму стріляє оченятами, Вовк з Білоус морочить фарбовану голову дурними інноваціями, Бойченко допомагає вимивати кошти з Центру сертифікації, деканші фокусують увагу «ректора» на декольте та литках.

А професійний жополиз і альфонс Клочківський придумав як бонус «фото з ректором». Прогіб не просто зсчітан, він – увєковєчєн!
Можливо і захоче якийсь мінус чи мінусіха сфоткатися з бтоксним чмом, але потім обов’язково видалить це фото. Бо зачмирять!

photo_2020-09-04_10-15-30
photo_2020-09-04_10-15-59


Джерело статті: “https://reider-nau.com/potomu-chto-nyelzya-byt-na-svyetye-zhopolizom-takim/”

Автор:
Предыдущий материал

В Польше зарегистрирован антирекорд новых случаев коронавируса за сутки

Следующий материал

В Киеве из-за пешехода-нарушителя погибли три человека

Коментарии (0)