Українські прикордонники отримали партію сучасних кросоверів: фото

Українські прикордонники отримали партію сучасних кросоверів: фото

Львівські прикордонники в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Польща-Білорусь-Україна 2014–2020" отримали 6 нових кросоверів Renault Duster. Тепер екіпажі прикордонних на нових авто вирушать на охорону кордону з Польщею.

Об этом сообщает Редакция news


Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України.


17 вересня військовослужбовцям Львівського прикордонного загону передали чергову партію техніки — 4 мобільні тепловізійні комплекси спеціального призначення. Допомога надійшла в рамках реалізації проекту "Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні (центральний сектор)". Також цього разу автопарк львівських охоронців кордону поповнився шістьма патрульними автомобілями підвищеної прохідності Renault Duster.

"Участь у подібних програмах – це складова діяльності Держприкордонслужби з підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону. Завдяки цьому ДПСУ ефективно захищає кордон України, в тому числі від контрабанди і нелегальних мігрантів", - прокоментували подію в ДПСУ.


Як повідомляв "Апостроф", 17 вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартували українсько-американські командно-штабні навчання "Rapid Trident 2020", в яких візьмуть участь понад 4 тисяч військовослужбовців з 9 країн і військовослужбовці сил НАТО.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-20/ukrainskie-pogranichniki-poluchili-partiyu-sovremennyih-krossoverov-foto/209722”

Автор:
Предыдущий материал

В Новосибирской области СК проверяет информацию об избиении полицейскими сельчан

Следующий материал

ВОЗ: ухудшение эпидобстановки в Европе связано с несоблюдением мер защиты против COVID-19

Коментарии (0)