Депутат Таран, який впродовж чотирьох років пропускав понад чверть засідань комісії з питань бюджету, очолив фракцію “Наш край”. (Влада під мікроскопом)

Депутат Таран, який впродовж чотирьох років пропускав понад чверть засідань комісії з питань бюджету, очолив фракцію “Наш край”. (Влада під мікроскопом)

Найменша фракція, яка входить до більшості в Запорізькій міськраді, – “Наш край”. Вона складається із шести депутатів – працівників заводів і бюджетних організацій. У цієї фракції найкращий середній показник відвідуваності. З-поміж її членів за кількістю прогулів вирізняється хіба що Роман Таран, який щорічно впродовж чотирьох років пропускав понад чверть засідань депутатської комісії з питань бюджету. Торік він очолив фракцію “Наш край”.

Об этом сообщает THE Лядов


Екс-регіонал Роман Таран у попередньому скликанні був секретарем Запорізької міської ради.


Такий високий середній показник відвідуваності фракція має ще й завдяки тому, що вибув Володимир Кальцев – 2019 року він став депутатом Верховної Ради. У Запорізькій міськраді він був на першому місці за кількістю пропущених сесій та засідань депутатської комісії.


У парламенті Володимира Кальцева дев’ять разів ловили на кнопкодавстві, що є порушенням Конституції України.


Місце Кальцева в Запорізькій міській раді посів Ігор Воєводін.


Про масове гречкосійство представників “Нашого краю” не мівідомо. Але, скажімо, депутатка Оксана Губіна передавала марлеві пов’язки адміністраціям лікарень Запоріжжя.


Депутат Олександр Мотренко рекламувався в дитячому садочку, де поставив металопластикові вікна. А Василь Полюсов облаштував критий ігровий майданчик і роздавав безкоштовні квитки дітям з інвалідністю.


До речі, Мотренка в судовому порядку визнали порушником антикорупційного законодавства. Він придбав ВАЗ за 128 тис. грн і вчасно про це не повідомив. Полюсов теж фігурував в антикорупційних розслідуваннях.
Джерело статті: “https://operkor.wordpress.com/2020/08/26/депутат-таран-який-впродовж-чотирьох/#more-125843”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Светлана Лобода промахнулась в "Фотошопе" и, не заметив ошибку, оконфузилась в Сети

Следующий материал

Глава Nvidia подтвердил, что компания может начать выпуск процессоров под собственной маркой

Коментарии (0)