Столичні правоохоронці викрили міжрегіональну мережу ботоферм

Столичні правоохоронці викрили міжрегіональну мережу ботоферм

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 9 Солом’янським управлінням поліції ГУ Нацполіції в місті Києві спільно зі Службою безпеки України заблоковано діяльність міжрегіональної мережі «ботоферм».

Об этом сообщает Русский слон

За даними слідства, на території м. Києва та Запорізької області розгорнуто мережу «ботоферм» потужністю приблизно в 3,5 тисячі ботів. Її організатори за допомогою відповідного телекомунікаційного обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення керували обліковими записами у соціальних мережах, електронними поштовими скриньками та електронними гаманцями з використанням фейкових персональних даних. Для реєстрації акаунтів, окрім українських, також використовувались іноземні SIM-картки операторів зв’язку.

Вказані послуги надавалися в інтересах третіх осіб з метою інспірування соціальних конфліктів, поширення неправдивої інформації щодо політичних діячів, підбурювання до протестів тощо.

У межах кримінального провадження проведено одночасні обшуки за адресами розташування спеціального обладнання, під час яких вилучено технічне забезпечення, понад 6000 SIM-карток та інші речові докази.

Слідчі дії тривають. Встановлюються особи, причетні до організації діяльності «ботоферм».

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/stolychni-pravoohoronczi-vykryly-mizhregionalnu-merezhu-botoferm/”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Макрона обвинили в незнании истории

Следующий материал

Решение НБУ по учетной ставке будут зависеть от развития ситуации с коронавирусом

Коментарии (0)