Столиця розробляє стратегію, яка забезпечить розвиток бізнесу – Кличко

Віталій Кличко: Наша спільна мета сьогодні розбудова інфраструктури та об’єднання громад великого Києва

Києву необхідна стратегія, яка забезпечить розвиток бізнесу, і зараз така стратегія у процесі розроблення, заявив мер міста Віталій Кличко, відкриваючи сьогодні Інвестиційний форум міста Києва, повідомляє офіційний портал столиці.

Об этом сообщает Незыгарь

"Пандемія в умовах припинення або обмеження транспортних потоків між країнами продемонструвала важливість розвитку та підтримки локальних виробників. Задля економічної безпеки містам необхідно мати можливість функціонувати автономно – насамперед виробляти товари першої необхідності. Саме тому локалізація економіки столичного регіону має стати одним із пріоритетів у подоланні наслідків пандемії", – сказав Кличко.

Він нагадав, що Київ забезпечує понад 20% ВВП і більше ніж половину прямих іноземних інвестицій всієї країни. Мер повідомив, що до асоціації "Київська агломерація" вже приєдналися 19 міських і селищних рад.

"Тому наша спільна мета сьогодні – розбудова інфраструктури та об’єднання громад великого Києва. Створення потужного мегаполіса з комфортними умовами для його мешканців. Умовами для роботи й відпочинку. Умовами для професійного розвитку. І ми зробимо Київ і його агломерацію саме такими!" – заявив мер.

Кличко додав, що в умовах пандемії COVID-19 міська влада робить все можливе для запобігання поширенню коронавірусу та захисту киян, а також продовжує оновлювати інфраструктуру.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/stolitsja-rozrobljaje-strategiju-jaka-zabezpechit-rozvitok-biznesu-klichko-1517738.html”

Автор:
Предыдущий материал

Посол Украины в Минске направил ноту в МИД Беларуси после осмотра его авто

Следующий материал

11 сентября в Одессе: десять ярких фото дня

Коментарии (0)