Кабмін розширив перелік іноземців, яким дозволено в’їзд, але заборонив транзит

Набули чинності зміни до переліку виключень для іноземців, яким не заборонено в’їзд в Україну.

Об этом сообщает Репортер


Джерело: Державна прикордонна служба України
Деталі: Постанова Кабінету міністрів від 2 вересня 2020 р. № 791 оприлюднена на офіційному сайті уряду.
Зокрема абзац, у якому йде мова про осіб, які мають родинні зв’язки з громадянами України, розширено: під заборону в’їзду не потрапляють тепер підпадають особи, які є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом громадянина України. При цьому прикордонники звертають увагу, що згідно з законодавством правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.
Разом з тим, відповідно до змін скасовується норма, що передбачала можливість в’їзду в Україну іноземців, які прямували територією нашої держави транзитом.
Також деталізовано й питання, якщо особи прямують в Україну на навчання. Власне відповідний абзац доповнено, що це мають бути заклади вищої освіти.
Нагадаємо: 28 серпня Україна закрила кордони для в’їзду іноземців для того, щоби захиститися від спалаху епідемії через паломництво хасидів до Умані. Водночас це рішення викликало критику через незбалансованість.
Знати більше: Руйнівна самоізоляція: як закриття кордонів урядом Шмигаля знищує довіру до України.


Українська правда

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75782-kabmin-rozshiriv-perelik-inozemtsiv-jakim-dozvoleno-vyizd-ale-zaboroniv-tranzit.html”

Автор:
Предыдущий материал

Президент «Наполи» пренебрег протоколом COVID-19

Следующий материал

«Энекс» уйдет с молотка, но Газпромбанку это фиолетово

Коментарии (0)