Червона зона: спільнота рестораторів Франківська вимагає скасувати заборону на роботу закладів. ЗВЕРНЕННЯ

Спільнота рестораторів Івано-Франківська звертається до органів державної влади з вимогою скасувати рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 р. про повну заборону на діяльність.

Об этом сообщает Компромат

Текст звернення наводимо повністю
Шановні представники органів державної влади,
Індустрія гостинності України та, зокрема, Івано-Франківська в березні 2020 року увійшла у стадію гострої кризи через спалах респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Криза цілої індустрії надання послуг закладів громадського харчування уже призвела до значних збитків, закриття багатьох закладів та масових скорочень працівників, які переважно належать до найбільш вразливих соціальних груп населення.
Протоколом №26 від 27.08.2020 р. позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м. Івано-Франківську, у тому числі, встановлено з 00.00 31 серпня 2020 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Так, згідно з абзацом 1 підпункту 3 пункту 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 (далі по тексту – Постанова), на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, забороняються приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення.
Підприємці м. Івано-Франківська не згодні з таким рішенням.
Заклади громадського харчування м. Івано-Франківська складають значну частку економічної та туристичної індустрії міста уже впродовж багатьох років і демонструють прогресивний розвиток, позитивно змінюючи міське середовище.
Власники закладів кав’ярень та ресторанів несуть відповідальність перед своїми працівниками і змушені продовжувати виплачувати їм заробітні плати, щоб забезпечити фінансову підтримку, а також здійснювати інші податкові та соціальні виплати.
За весь час карантину заклади харчування дотримувались всіх норм та рекомендацій МОЗ та головного санітарного лікаря України. Зокрема:
– зменшили кількість посадкових місць,
– посилили контроль за станом здоров’я працівників,
– за власні кошти проводять тестування на COVID працівників,
– забезпечують працівників засобами індивідуального захисту та антисептиками.
Спільнота рестораторів Івано-Франківська просить про допомогу і вимагає:
Скасувати рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 р.
Підприємці виступають за належну організацію роботи, а не повну заборону на діяльність.
Наслідки таких дій для економіки – як місцевої, так і державної – будуть непоправними.
Завтра, 3 вересня, о 10.00 біля Івано-Франківської ОДА підписанти звернення проведуть пресконференцію.
Учасники пресконференції:
Ірина Фіщук – співвласниця сімейної ресторації “Світлиця Мулярових”
Світлана Брікнер – співвласниця мережі ресторанів “Pizza+ Group”
Віталій Гоголь – співвласник ресторанів “B Burger”
Камінська Оксана – операційна директорка мережі “23.Ресторани”
Дарвін Седеньо – шеф-кухар, ресторатор
kurs.if.ua

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75748-chervona-zona-spilnota-restoratoriv-frankivska-vimagaye-skasuvati-zaboronu-na-robotu-zakladiv-zverne.html”

Автор:
Предыдущий материал

Сколько автодорог станут платными в Казахстане, сообщил глава КазАвтоЖол

Следующий материал

Президент «Наполи» пренебрег протоколом COVID-19

Коментарии (0)