Отруєння Навального: країни G7 вимагають відповідей від РФ

Отруєння Навального: країни G7 вимагають відповідей від РФ

Міністри закордонних справ країн із G7 вимагають від Російської Федерації негайно прояснити, хто несе відповідальність за отруєння опозиціонера Олексія Навального та покарати винних.

Об этом сообщает Руспрес

“Ми, міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Італії, Японії, Канади, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки, а також високий представник Європейського союзу одноголосно і рішуче засуджуємо доведене отруєння Олексія Навального” – йдеться у заяві міністрів.

Німеччина повідомила партнерів по G7 про те, що клінічні й токсикологічні дослідження німецьких медичних фахівців і спеціальної лабораторії Бундесверу показали, що Навальний став жертвою нападу із застосуванням хімічної нервово-паралітичної речовини з групи “Новічок”, розробленої Росією.

“Ми, міністри закордонних справ країн G7, закликаємо Росію негайно і повністю прояснити, хто несе відповідальність за цю огидну отруйну атаку, і притягнути винних до відповідальності у світлі зобов’язань Росії за Конвенцією про заборону хімічної зброї” – наголосили міністри.

Вони називають напад на Навального ще одним важким ударом по демократії і політичному плюралізму в Росії.

“Він становить серйозну загрозу для всіх тих, хто працює над захистом політичних і громадянських свобод, які Росія зобов’язалася гарантувати. Ми закликаємо Росію дотримуватися своїх зобов’язань за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права і гарантувати ці права, включаючи право на свободу вираження думок, своїм громадянам” – йдеться у заяві.Джерело статті: “http://factor-news.info/otruyennya-navalnogo-krayiny-g7-vymagayut-vidpovidej-vid-rf/”

Автор:
Предыдущий материал

Итоги пресс-конференции Антона Родненкова и Ивана Кравцова в Киеве

Следующий материал

На Кіровоградщині четверо захворіли на коронавірус

Коментарии (0)