Правління Асоціації міст України: Численні перевірки й обшуки паралізують роботу

Асоціація: Блокування рахунків комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання, призведе до зриву опалювального сезону

Правління Асоціації міст України звернулося до президента України Володимира Зеленського із проханням про зустріч. Про це повідомила пресслужба асоціації 7 вересня.

Об этом сообщает FIB

"Сьогодні органи місцевого самоврядування опинилися перед низкою проблем: чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів фактично паралізують діяльність із забезпечення нормальної життєдіяльності громад та надання послуг жителям", – зазначено в повідомленні.

В Асоціації зазначили, що вибіркове погодження місцевого кредитування ставить під загрозу фінансування виплат зарплат бюджетникам, завершення ремонту шкіл, дитячих садків, оснащення лікарень.

"Блокування рахунків комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання, призведе до зриву опалювального сезону", – підкреслили в асоціації.

У заяві йдеться про необхідність встановлення діалогу центральної і муніципальної влади. Представники асоціації просять Зеленського як гаранта законності, провести зустріч із ними.

Асоціація міст України – добровільне, неполітичне об’єднання місцевих рад, метою якого є захист та представництво інтересів громад. Асоціація об’єднує представників 909 органів місцевого самоврядування.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/pravlinnja-asotsiatsiji-mist-ukrajini-chislenni-perevirki-i-obshuki-paralizujut-robotu-1517188.html”

Автор:
Предыдущий материал

Власти Германии обеспечили Навальному максимальную безопасность

Следующий материал

В российском городе повесили плакат с казаками Вермахта

Коментарии (0)