Кур’єрські послуги за 200 гривень: прикордонники затримали порушницю

Прикордонники Луганського загону спільно з співробітниками ДФС виявили заборонені до переміщення через лінію розмежування товари, можливо, подвійного призначення, які наша співвітчизниця намагалася перемістити в окупований Луганськ, приховуючи від перевірки.

Об этом сообщает Устав

Так, вчора в КПВВ «Станиця Луганська» для проходження на тимчасово окуповану територію прибула 29-річна українка. Інформацію про незаконні намірів жінки прикордонники отримали заздалегідь від відділу внутрішньої та власної безпеки. Як результат, серед речей жінки спільна група прикордонників та співробітників фіскальної служби виявила гірокомпас і електронний вимірювач швидкості вітру, які, можливо, є товарами подвійного призначення, а також газоаналізатор, який є промисловим обладнанням. Загальна вартість виявлених товарів перевищує 22 тис. Грн.

Loading...

Українка пояснила, що речі їй не належать, а доставити їх до окупованого Луганськ попросили знайомі, природно не безкоштовно. Навіть не поцікавившись вмістом пакета жінка оцінила свої послуги в 200 гривень.

Виявлені товари вилучили співробітники ДФС. Гірокомпас і електронний вимірювач швидкості вітру відправили на експертне дослідження для встановлення їх цільового призначення.

Популярні новини зараз
 • COVID-19 в Україні: антирекорд і збільшення госпіталізованих
 • Віддати життя за злодійську касу: в Лук’янівському СІЗО вбили снайпера
 • Жінка застрелила чоловіка і майже вбила дочку в Рівненській області
 • Щодо «курьеркі» складено адмінпротокол за ч.1 ст. 204-3 КУпАП, ступінь відповідальності за нього ізбірет суд.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/09/06/kur-039-yerski-poslugy-za-200-gryven-prykordonnyky-zatrymaly-porushnytsyu/”

  Автор:
  Предыдущий материал

  Пандемия: новые формы, прежнее содержание

  Следующий материал

  В ВКО водитель сбил четырех детей, одного из них – насмерть

  Коментарии (0)