Нардеп Палиця запропонував знизити податки на зарплату, скасувати ПДВ і замінити податок на прибуток податком на виведений капітал

Нардеп зазначив, що чекає від бізнесу пропозицій і збирається вносити зміни в податкову систему України у вигляді законопроєктів

В Україні в бізнесу багато претензій до влади, тому що вона не підтримує підприємців, а тільки обмежує їх, заявив лідер партії "За майбутнє", народний депутат Ігор Палиця під час дискусії на форумі підприємців у Сумах, повідомляють "Українські новини".

Об этом сообщает Слон РУ

"Наше бачення – проблеми бізнесу треба вирішувати комплексно. Проблема, яка стосується всіх, – у людей немає можливості споживати ті товари й послуги, які виробляються на території України. Бо рівень заробітних плат надзвичайно низький. Високі податки на зарплату, податок на прибуток, корупційний ПДВ та значні суми, які треба сплатити при ввезенні обладнання, – усе це робить нашу продукцію неконкурентоспроможною. Але через те, що ми постійно залежні від вказівок Міжнародного валютного фонду, ми не можемо ні знижувати податки, ні встановлювати прийнятні ставки за кредитами, щоб розвивати свій бізнес", – вважає політик.

Він розповів, що "За майбутнє" розробила стратегію податкових змін, яка передбачає: зниження податку на заробітну плату (замість 18% податку на доходи фізосіб і 22% єдиного внеску має бути тільки один податок у розмірі 18%); заміну податку на прибуток податком на виведений капітал і запровадження 9% податку від виведених коштів; ліквідацію ПДВ.

Нардеп заявив, що чекає від бізнесу пропозицій щодо цього і збирається вносити такі зміни у вигляді законопроєктів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/nardep-palitsja-zaproponuvav-zniziti-podatki-na-zarplatu-skasuvati-pdv-i-zaminiti-podatok-na-pributok-podatkom-na-vivedenij-kapital-1516562.html”

Автор:
Предыдущий материал

ФАКТ. Rixos Premium Belek - незабываемый отдых в сказочном мире, в окружении прекрасных пейзажей Средиземного моря!

Следующий материал

Сооснователь Baza пожаловался на слежку службы безопасности WebMoney

Коментарии (0)