У Слузі народу повідомили, чи вплине спалах COVID-19 на місцеві вибори

У Слузі народу повідомили, чи вплине спалах COVID-19 на місцеві вибори
последние новости в Украине останні новини в Україні

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія наголосив, що з юридичної і політичної точок зору зрив місцевих виборів неможливий. Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що не бачить можливості зриву місцевих виборів через коронавірусний карантин. Про це парламентар заявив у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання щодо можливості зриву місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.

Арахамія заявив, що таких перспектив не бачить, це неможливо, навіть не існує одного відсотка вірогідності. За словами Арахамії, Віктор Ляшко та Максим Степанов мають свою медичну думку. Але з точки зору політичної і юридичної це неможливо.

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що станом на 3 вересня в Україні 128 228 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу зафіксовано 2430 нових випадків.

Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що в Україні фахівці працюють над створенням алгоритму, який регулюватиме дотримання протиепідемічних норм під час голосування на місцевих виборах. У МОЗ скоро представлять подробиці даного механізму протистояння поширення пандемічного коронавірусного захворювання COVID-19. ASPI news повідомляло, що доповідь міністра охорони здоров’я Максима Степанова про ситуацію зі спалахом COVID-19 хочуть почути у Верховній Раді.
Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-sluzi-narodu-povidomili-chi-vpline-spalakh-covid-19-na-miscevi-vibori”

Автор:
Предыдущий материал

В Беслане сегодня завершающий день траура по случаю 16-й годовщины теракта

Следующий материал

Суд арестовал затонувший танкер Delfi

Коментарии (0)