Скандальний концерт на День Незалежності: співаків не вдовольнило пояснення Офісу президента

Скандальний концерт на День Незалежності: співаків не вдовольнило пояснення Офісу президента
последние новости в Украине останні новини в Україні


В Офісі президента України пояснили, що закон дозволяє без згоди автора публікувати фрагменти музичних творів у декількох форматах. Але у такому випадку треба зазначати автора та джерело запозичення.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

В Офісі президента України заявили, що законом дозволяється використання фрагментів пісень без попередньої згоди автора. Нагадаємо, 24 серпня, на День Незалежності, на Софійській площі пролунало 17-хвилинне попурі "Музична історія Незалежності", яке складалося з популярних в Україні пісень останніх трьох десятиліть у виконанні відомих українських артистів. В ОПУ зазначили, що законом дозволяється без згоди автора публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, зокрема у форматі попурі, за умови, якщо зазначено ім’я автора та джерело запозичення.

Однак співаки, чиї пісні використали без їхньої згоди, не вдовольнилися поясненнями Офісу президента.

Заслужений артист України, поет і музикант Анатолій Говорадло написав на своїй сторінці у Facebook, що на День Незалежності незаконно використовували його пісню, а потім заднім числом виправилися і неправильно зазначили автора.

Нагадаємо, фронтмен відомого українського гурту "Скай" Олег Собчук заявив раніше, що йому було дуже приємно несподівано почути свою пісню у виконанні свого колеги по сцені співака Олександра Пономарьова на Дні Незалежності. Олег Собчук не вважає, що були порушені його авторські права. ASPI news писало, що продюсер "Бумбоксу" Олексій Согомонов назвав концерт на День Незалежності "справжнім сюром". Согомонов підкреслив, що далеко не всім артистам все одно де грають їхні пісні, для кого, хто їх виконує.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/skandalniy-koncert-na-den-nezalezhnosti-spivakiv-ne-vdovolnilo-poyasnennya-ofisu”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Под Харьковом в зубной пасте нашли наркотики

Следующий материал

Посол России в Вашингтоне назвал бездоказательными обвинения США против российских научно-исследовательских центров

Коментарии (0)