У Слузі народу підрахували втрати України у разі припинення торгових відносин з Білоруссю 

У Слузі народу підрахували втрати України у разі припинення торгових відносин з Білоруссю 
последние новости в Украине останні новини в Україні

Очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна має тримати нейтралітет у ситуації щодо невизнання результатів президентських виборів у Білорусі. Торгівельні відносини із Білоруссю дуже важливі для України.

Об этом сообщает Русский репортер

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що у випадку повного припинення торгівельних відносин з Республікою Білорусь Україна втратить кілька відсотків ВПП, йдеться про десятки мільярдів гривень. Арахамія зазначив, що Україна має триматися нейтралітету у ситуації щодо невизнання президентських виборів у Білорусі. За словами політика, влада не хоче бути хедлайнером у цьому процесі.

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про невизнання парламентом легітимними виборів президента Республіки Білорусь. Арахамія вважає, що така позиція невигідна для України.

Нагадаємо, п’ятий президент України та лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко заявив, що незалежність Білорусі знаходиться під загрозою захоплення Росією. Чесні вибори у Білорусі важливі як самій країні, так і Україні з Євросоюзом. Порошенко вважає, що президент РФ Володимир Путін переслідує аншлюс, захоплення Білорусі. Як повідомляло ASPI news, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія прагне зміцнити позиції в Білорусі, але це не відповідає національним інтересам України, і нині Київ уважно стежить за розвитком подій.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-sluzi-narodu-pidrakhuvali-vtrati-ukraini-u-razi-pripinennya-torgovikh-vidnosin-z”

Автор:
Предыдущий материал

В Офісі президента України підтвердили, що найближчу зустріч у нормандському форматі скасовано

Следующий материал

В Киеве нетрезвый майор на территории военного колледжа наехал на трех курсанток, их состояние тяжелое — СМИ

Коментарии (0)