Хто з нардепів найбільше голосував за проєкти законів у 2-му читанні

Хто з нардепів найбільше голосував за проєкти законів у 2-му читанні

Станом на 24 липня 2020 року відбулося 234 голосування в другому читанні. Найбільшу підтримку під час таких голосувань дає фракція “Слуга народу” – на рівні 90%. На другому місці перебуває фракція “Голос” – у середньому 65%.

Об этом сообщает DEDAL

Найменше “за” голосує “Опозиційна платформа – За життя” – на рівні 25%.

Фракція ОПЗЖ також найчастіше утримується (19%) під час голосувань у 2-му читанні, голосує "проти" (7%) чи не голосує взагалі (36%).

Відсутніми під час голосувань за законопроєкти найчастіше є нардепи з фракції "Батьківщина" (28%).

У другому читанні з-поміж депутатів зі "Слуги народу" найменше "за" голосують Олександр Дубінський та Ігор Васильковський, найбільше утримується – Петро Павловський (6%), а рівень голосувань "проти" становить 2%, і найбільше “проти” голосує Дмитро Микиша. При цьому найчастіше відсутнім під час голосувань є той самий Дубінський (47%).

Серед членів фракції “Слуга народу” є вісім нардепів, які голосували за закони на 100%. Найбільше в унісон зі “Слугою народу” голосують позафракційні голова Верховної Ради Дмитро Разумков і його заступник Руслан Стефанчук, оскільки вони є вихідцями з партії.

Рух ЧЕСНО проаналізував, як працювала Рада-9 у свій перший рік роботи.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/4140/”

Автор:
Предыдущий материал

Вероятность возвращения Назарбаева к власти и «шантаж» Рыскалиева

Следующий материал

Заместитель Мишустина нашла у себя дом

Коментарии (0)