Держстат назвав вагу "середнього" українця

Держстат назвав вагу
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Держстаті розповіли, що кожен другий мешканець України із зайвою вагою. Низька маса тіла зафіксована тільки у 1,2% українців

Об этом сообщает Устинов троллит

Державна служба статистики оприлюднила дані про громадян країни – середню вагу та зріст жінок і чоловіків, які мешкають в Україні. Так, середня вага повнолітніх українців обох статей становить 75 кілограмів, а середній зріст – 169 сантиметрів. Середній зріст жінок – 164 сантиметри, чоловіків – 175 сантиметрів. Жінки в Україні мають середню вагу 71 кілограм, а чоловіки – 80 кілограмів.

Наднизьку вагу мають 1,2% українців, нормальну – 42,4%, надлишкову – 39,7%, ожирінням страждає 16%, крайнім ожирінням – 0,7%. Перевищення норми ваги спостерігається у 56,4% українців.
Також у Держстаті повідомили, що 29,4% українців віком 25 років+ мають освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. А ще Держстат повідомив, що у 37,7% українських домогосподарств є діти до 18 років. З них у 7,5% – діти до трьох років.

Раніше у Державній службі статистики України повідомили, що за п’ять місяців 2020 року виробили 314,5 тисяч тонн хліба та хлібобулочних виробів. Це на 13,8% менше, ніж за 5 місяців минулого року. ASPI news писало, що, протягом січня-квітня 2020 року чисельність населення України скоротилася на 96,2 тисяч осіб.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/derzhstat-nazvav-vagu-serednogo-ukraincya”

Автор:
Предыдущий материал

На Тернопольщине мужчина в третий раз заразился COVID-19

Следующий материал

Цены на газ подскочили от высокой температуры :: Экономика

Коментарии (0)