Люди стоять у чергах цілодобово, або Чому на Західному кордоні знову гигантскі "тягнучки"

Люди стоять у чергах цілодобово, або Чому на Західному кордоні знову гигантскі
На кордонах Західної України знову гігантські черги — як в одну, так і в іншу сторону

2 серпня на КПП "Корчова-Краковець" з польської сторони "колєйка", як називають чергу на польський манер, розтягнулася на кілька кілометрів.

Об этом сообщает РуссианГейт

"Ми вистояли сім годин, і це нам ще пощастило. Черга велика, кілометри на два, але тягнеться так, ніби це 10 кілометрів. Прикордонники дуже повільно пропускають, ретельно всіх перевіряють — як наші, так і українські. Пускають по 3-5 авто раз на годину (зазвичай — по 30 приблизно) ", — розповіла "Країні" проживаюча Польщі Вероніка Берневек, яка прямувала на Львівщину на мікроавтобусі з іншими пасажирами.

У черзі, за її словами, машини з українськими, німецькими та польськими номерами, багато заробітчан.

Ще довше стоять на кордоні в КПП "Чоп", в сторону Угорщини, яка дозволила українцям транзит до країн ЄС (за наявності робочих віз або документів про статус в Європі — вид на проживання, подружжя з громадянином Євросоюзу).

"Я стояла в спеку 32 години на кордоні, це було пекло. З середи на четвер вночі ми приїхали на кордон, а переїхали тільки в п’ятницю. Їхали приватним мікроавтобусом. Легкові автомобілі пропускали швидко, пасажирські регулярні автобуси повільніше, а от приватні буси — це жах. За 5-6 годин пропускали сім бусів. А їх десятки. Коли ми приїхали на паспортний контроль, то паспорта здали, і ми сиділи в машині три години — ніхто не підходив. і тільки через три години нам віддали паспорти і ми поїхали . Три дня в дорозі — це кошмар ", — ділиться зі" Країною "Надія Притула, яка їхала в одну з країн Європи.

За її спостереженнями, в черзі стоїть багато бусів в Італію, які везуть передачки заробітчанам і від них додому (ті самі, які змусили платити ввізне мито, що призвело до конфлікту на кордоні в кінці травня), а також автобуси до Німеччини, Іспанії.

У черзі багато "італійських бусів", які везуть передачки. Відео: Надія Притула

У Держприкордонслужбі "Країні" підтвердили, що на кількох пунктах пропуску — черги. На "Ягодин", наприклад, 2 серпня офіційно зафіксовано 500 машин на виїзд з України. Правда, прикордонники запевняють, що пропускають зі звичайною швидкістю — від 50 до 75 машин на годину.

"Черги через те, що зараз сезон відпусток, одні заробітчани їдуть додому на побивку, інші повертаються. Ще є звичайні туристи, які їдуть відпочивати до Хорватії через Угорщину (хоча їх набагато менше). Плюс їдуть ті, у кого є робочі візи в Європу і хто входить в категорії, яким дозволено в’їзд в ЄС. Перед пандемією багато бігли в Україну, а зараз ось назад їдуть. Ну і ті, хто "контрабас" везе, за домовленістю з митницею і без ", — пояснив нам причини ажіотажу джерело на кордоні.

Нагадаємо, Радванський кар’єр в Ужгороді понад 60 років тому: яким він був (ФОТО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/lyudy-stoyat-u-chergah-cilodobovo-abo-chomu-na-zahidnomu-kordoni-znovu-gygantski-tyagnuchky”

Автор:
Предыдущий материал

 Налоговая служба внедрит проверку фискальных чеков в приложении "Дия"

Следующий материал

Штурмовики для Уганды и двигатели индийских «бизонов»: одесский авиазавод выполняет два важных заказа для иностранных ВВС

Коментарии (0)