Зеленський скасував візи для громадян шести країн

Зеленський скасував візи для громадян шести країн
Зеленський скасував візи для громадян шести країн

Президент України Володимир Зеленський встановив із 1 серпня безвізовий режим для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія в разі перебування в Україні не більше 90 днів за півроку. Відповідний указ №289/2020 опублікований на сайті глави держави.

Об этом сообщает Москов пост

«Установити з 1 серпня 2020 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів», – ідеться в документі.

В указі зазначається, що безвізовий режим з вказаними країнами встановлено «з метою розвитку і практичної реалізації принципів партнерства».

На початку червня Зеленський заявляв, що поставить завдання Міністерству закордонних справ розглянути можливість лібералізації візового режиму для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9597266/zelensjkiy-skasuvav-vizi-dlya-gromadyan-shesti-krain/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Сутенер из СБУ: Сотрудник взимал "мзду" с проституток

Следующий материал

В Виннице ветераны АТО протестуют из-за брошенного на произвол судьбы раненого морпеха

Коментарии (0)