Вчені виявили в печері артефакти, якими люди користувалися 20 тис. років тому

Вчені виявили в печері артефакти, якими люди користувалися 20 тис. років тому

Вчені з В’єтнамської академії суспільних наук виявили сліди проживання людей у печерах північно-східного національного парку Ба Бе, вік яких становить близько 20 тис. років.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє Vietnam Plus.


За словами вчених, більшість артефактів — це кам’яні знаряддя праці, які є свідченням приготування їжі.Також у печері Тхам Кіт, яка розділена на три кімнати і має гладку підлогу, були знайдені зуби і кістки тварин. Всередині печери багато великих каменів, які, як вважають, впали зверху під час великих геологічних змін у минулому.


Дослідники прийшли до висновку, що печера Тхам Кіт була житловою зоною ранніх людей у пізній період стародавнього кам’яного віку.


Як повідомляв "Апостроф", раніше міжнародна група археологів за допомогою технології дистанційного сканування місцевості виявила під землею в Ірландії залишки масштабного культового комплексу, побудованого в доісторичні часи.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-22/uchenyie-obnarujili-v-peschere-artefaktyi-kotoryimi-lyudi-polzovalis-20-tyis-let-nazad/204116”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Укр­зализныце большие проблемы: взлетят ли цены на билеты

Следующий материал

В Черногории новая вспышка эпидемии коронавируса. Власти ужесточают карантин

Коментарии (0)