З архіву ПУ. "Поле чудес в стране дураков", або Брехня у них у крові: 73-річний пропагандиста Путіна та "кумир мільйонів" зганьбився дріб’язковим боягузтвом

З архіву ПУ.

Російський телеведучий Леонід Якубович у червні 2019 року за кермом Lexus проїхався по тротуару в Чебоксарах і відмовився визнавати порушення ПДД, нахабно брешучи в очі публіці, як і звик за десятки років роботи на московському телебаченні. Визнання провини лише підняло б до нього повагу співвітчизників — "мужик попал — мужик ответил". Однак ні, фігурант сайту "Миротворець" та довірена особа Володимира Путіна не зрадив собі, зазначають .

Об этом сообщает РуссианГейт

Як повідомляє видання cheb.media, Якубович разом з іншими ведучими Першого каналу приїхав в столицю Чувашії, щоб взяти участь у благодійній акції, приуроченої до Дня захисту дітей.

Дістатися до місця проведення заходу телеведучий вирішив на автомобілі, однак на його шляху опинився автобус, виставлений посеред дороги для обмеження руху по вулиці. Якубович об’їхав його по тротуару, а потім залишив свою машину на проїжджій частині і попрямував до сцени.

У прес-службі МВС по Чувашії заявили, що за фактом проводиться перевірка, за результатами якої водій буде притягнутий до відповідальності. Сам Якубович в коментарі URA.RU спростував факт їзди по тротуару, назвавши подібні звинувачення на його адресу "цілковитою маячньою".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/z-arkhivu-pu-pole-chudes-v-strane-durakov-abo-brekhnia-u-nykh-u-krovi-73-richnyi-propahandysta-putina-ta-kumyr-milioniv-zghanbyvsia-dribiazkovym-boiahuztvom-336575.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Про що фільм Земляни, який закликав дивитися Зеленський, через вимоги терориста з Луцька

Следующий материал

Первая четверть нового учебного года будет проведена в онлайн-формате, — министерство

Коментарии (0)