НАБУ оприлюднило нові записи судді Вовка зі скандального Окружного адміністративного суду Києва

Розшифровку розмов можна почитати тут.

Об этом сообщает FIB

НАБУ розслідує вчинення корупційних злочинів головою ОАСК Павлом Вовком та суддею цього суду, а також головою Державної судової адміністрації Зіновієм Холоднюком.

Бюро вже повідомляло про цю підозру рік тому.

У січні-лютому 2019 року Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя провела конкурс на посаду голови Державної судової адміністрації.

Голова ДСА Холоднюк не зміг на нього податися, оскільки не відповідав вимогам для кандидатів, тож вирішив, як пише НАБУ, завадити проведенню конкурсу і у такий спосіб зберегти посаду.

По допомогу він звернувся до Вовка, аби той перешкодив призначенню переможця конкурсу. Вовк погодився попросивши Холоднюка у відповідь ввести до складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів «своїх осіб», аби пройти кваліфікаційне оцінювання.

Детективи НАБУ 17 липня повідомили про підозру у створенні злочинної організації голові Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову та ще п’ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку. У приміщення ОАСК та судової адміністрації проводяться санкціоновані обшуки.Джерело статті: “https://korupciya.info/6088-nabu-oprilyudnilo-novi-zapisi-suddi-vovka-zi-skandal-nogo-okruzhnogo-administrativnogo-sudu-kieva.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Два переулка в Киевском районе переводят на одностороннее движение (фото)

Следующий материал

Луцьк заручники — Передати воду заручникам дозволив зловмисник — новини України

Коментарии (0)