Дубінський: не бачу ніякої політичної кампанії проти Кличка

Дубінський: не бачу ніякої політичної кампанії проти Кличка
последние новости в Украине останні новини в Україні

Олександр Дубінський заявив, що виборча кампанія не повинна стати грою в піддавки Віталію Кличку. Всі у партії "Слуга народу" мають об’єднатися, щоб допомогти Ірині Верещук.

Об этом сообщает Репортер

Народний депутат, член фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський в ефірі телеканалу "Наш" заявив, що принципово важливе питання, щоб кампанія з виборів мера Києва не стала грою в піддавки на користь Кличка. Нардеп заявив, що і досі не розуміє, чи буде боротися проти Кличка вся машина, яка стоїть за спиною кандидата від "Слуги Народу". Сам нардеп зазначив, що на прохання президента Зеленського допомагатиме Ірині Верещук, щоб перемогти Кличка разом. Водночас, на думку Дубінського, публічних праймеріз не вийшло.

За словами нардепа, він вважав, що у праймеріз мають брати участь жителі Києва і київські мажоритарники, тому що вони розуміють проблеми, з ким доведеться зіткнутися "При всій повазі, коли голосують представники Горішніх Плавнів чи Вінниці за кандидата в мери столиці, це якось дивно ", сказав нардеп.
Однак Дубінський вірить у перемогу кандидата від "Слуги народу". Нардеп зізнався, що його турбує той факт, що він не бачить ніякої політичної кампанії проти Кличка, яка була б боротьбою. Також Олександр Дубінський виключив свій вихід з партії. Він повідомив, що планує продовжити займатися київською кампанією, оскільки нею по суті ніхто не займається.

Раніше Олександр Дубінський заявив, що Верховна Рада дуже не вдало працює перший рік своєї каденції. На думку нардепа, виборець хотів отримати результати, коли голосував за нову команду у владі. Падіння політичних рейтингів – наслідок очікувань, які не виправдалися. Раніше ASPI news повідомляло, що голова фракції Давид Арахамія вірить у перемогу депутатки Ірини Верещук над мером столиці Віталієм Кличком на виборах у Києві.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/dubinskiy-ne-bachu-niyakoi-politichnoi-kampanii-proti-klichka”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Пара из Канады уже 29 лет живет на острове, который они построили из мусора — он выглядит как поселение из компьютерных игр

Следующий материал

СБУ та ДФС прийшли з обшуками на об’єкти Укрзалізниці

Коментарии (0)