Експерти назвали країну, яка виграє від пандемії коронавірусу

Експерти назвали країну, яка виграє від пандемії коронавірусу
Економіка Німеччини буде процвітати після пандемії, вважають експерти — Експерти назвали країну, яка виграє від пандемії коронавірусу
Економіка Німеччини буде процвітати після пандемії, вважають експерти


На думку експертів, США і Китай накопичили занадто багато боргів

Об этом сообщает Слон РУ


Економіка Німеччини буде процвітати після пандемії, країна показала свої сильні сторони і зможе виграти від коронавірусу, на відміну від Китаю і США.


Про це пише The New York Times.


Зазначається, що США і Китай накопичили занадто багато боргів, у Німеччині ж вони невеликі. Добру ділову репутацію експерти називають захистом для німецького експорту на тлі скорочення світової торгівлі. Більшість працівників у Німеччині зберегли свої робочі місця і зарплати завдяки державній системі неповної зайнятості – компанії отримують виплати за збереження робочих місць при неповному трудовому дні.


Німеччина увійшла в кризу з профіцитом держбюджету, влада змогла направити прямі виплати сім’ям, скоротити податки, видати кредити бізнесу, загальний обсяг допомоги становив 55% ВВП.


Експерти відзначають, що країна також погодилася виділити фінансову допомогу сусіднім європейським державам. На відміну від багатьох інших країн, Німеччина в стані подолати всі кризові явища, стверджує видання.


Очікується, що ВВП країни скоротиться на 6,% в 2020 році через наслідки, викликані пандемією. У першому кварталі економіка впала на 2,2% в порівнянні з останніми трьома місяцями 2019 року.


Експерти відзначають, що вирішальне значення матимуть темпи відновлення попиту на німецькі товари.


Нагадаємо, в Україні станом на ранок 20 липня зафіксовано майже 59,5 тисячі випадків коронавірусної хвороби Covid-19. За добу виявили 651 нового хворого.


Коронавірус в Україні

 • Всього
  59493
 • Одужали
  31439
 • Хворіють
  26556
 • Померли
  1498


Копіювати код для вставки


Читайте також інтерв’ю «Главкома»:
 • Інфекціоніст Євгенія Данканич: Люди не вірять у коронавірус, дорікають, що ми спеціально ставимо діагноз Covid-19


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/eksperti-nazvali-krajinu-yaka-vigraje-vid-pandemiji-koronavirusu-694077.html”

Автор:
Предыдущий материал

На киевских пляжах пока можно только загорать

Следующий материал

Центризбирком утвердил образование 42 избирательных участка за рубежом, еще 2 на согласовании

Коментарии (0)