США ввели санкції проти Кадирова: У відповідь він сфотографувався зі зброєю

США ввели санкції проти Кадирова: У відповідь він сфотографувався зі зброєю
Глава Чечні зухвало заявив, що "приймає бій".
У Сполучених Штатах Америки заборонили в’їзд главі Чечні Рамзану Кадирову, його дружині і двом донькам. Про це йдеться в заяві державного секретаря США Майка Помпео, передають

Зокрема, обмежувальні заходи запроваджено у зв’язку з причетністю Кадирова до грубих порушень прав людини в Чеченській республіці. Вони стосуються заборони на в’їзд в США. "Держдепартамент має обширну надійну інформацію, що Кадиров відповідальний за численні грубі порушення прав людини, які датуються більш ніж десятиліттям тому, включно з катуванням і позасудовими стратами", — йдеться в заяві Помпео. Крім того, санкції стосуються дружини Кадирова — Медні Кадирової, і його доньок — Айшат і Каріни (Хадіжат) Кадирових. Також держсекретар заявив, що США заохочуватимуть інші країни вжити такі самі заходи.

Об этом сообщает РуссианГейт

Помпео нагадав, що Сполучені Штати вже застосували економічні санкції проти Кадирова і декількох його соратників. "У 2018 році Сполучені Штати та п’ятнадцять інших країн здійснили надзвичайний крок, вдаючись до Московського механізму ОБСЄ з метою створення місії з встановлення фактів щодо жахливих повідомлень про зловживання правами представників ЛГБТ, правозахисників, членів незалежних медіа та інших громадян, котрі мали протиріччя з Кадировим", — заявив Помпео.

Так, в рамках роботи цієї місії було виявлено, що у Чечні відбувалися "утиски і переслідування, свавільні або незаконні арешти чи затримання, катування, насильницькі зникнення та позасудові старти" і що ці події були оточені атмосферою безкарності. "Ми стурбовані, що Кадиров наразі використовує пандемію коронавірусу як виправдання для того, аби чинити подальші порушення прав людини щодо людей у Чеченській Республіці", — наголосив Помпео.

Сам Кадиров відреагував на санкції, звернувшись на своєму Telegram-каналі до держсекретаря США: «Помпео, ми приймаємо бій! Далі буде цікавіше!». Повідомлення проілюстрував фото, на якому він у двох руках тримає кулемети.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/ssha-vvely-sanktsii-proty-kadyrova-u-vidpovid-vin-sfotohrafuvavsia-zi-zbroieiu-336926.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Британская компания научилась предотвращать тяжелую форму COVID

Следующий материал

Звернення Кадирова до Зеленському – намагання делегітимізувати українську владу

Коментарии (0)