Третьякова розповіла, як при голосуванні в "Слузі народу" проводиться попереднє обчислення голосів

Третьякова розповіла, як при голосуванні в
последние новости в Украине останні новини в Україні


У "Слузі народу "перед голосуванням законопроєкту ведеться "сигнальне голосування" в чатах соцмережі. За попереднім голосуванням створюється картина, як той чи інший проєкт зможе "зайти" після реального голосування в Раді.

Об этом сообщает Дедал

Тонкощі роботи монобільшості в процесах прийняття законів розповіла в інтерв’ю Hromadske голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народний депутат від "СН" Галина Третьякова. "Для прийняття будь-якого законопроєкту потрібно 226 голосів, відповідно потрібно погоджувати всередині нашої фракції, щоб законопроєкт був підтриманий, і в тому числі подивитися, як колеги будуть реагувати", — розповіла Третьякова.

Нардеп розповіла, що при "поділі" думок доводиться розраховувати на підтримку опозиції. "Якщо 70% фракції вважає, що закон потрібно прийняти, то ми намагаємося голосувати всі разом. Якщо ми не набираємо всередині фракції прихильників того чи іншого закону, якщо вони не мають стратегічного характеру, то потрібно, щоб і інші фракції (голосували)", — пояснила Третьякова.

Крім цього, Третьякова розповіла, що практика "домовленості" з іншими фракціями для надання голосів існує. "Звичайно, такого не може не бути. Це явище політичне".

Треба відзначити, що в "Слузі народу" також взялися за розробку "кодексу етики" для народного обранця. Як повідомляло ASPI news, в" СН "напрацьовують кілька внутрішніх документів, серед яких так званий"кодекс етики". Однак, поки невідомо, чи передбачатиме документ якесь покарання за некоректні або нецензурні вирази депутатів.

Що стосується народного депутата Третьякової, то особливу "популярність" їй вдалося набрати після своєї заяви про те, що було б доцільно для економіки країни проводити стерилізації безробітних жінок і жінок без вищої освіти. Депутат від "Слуги народу" підтримує таку ініціативу. Пов’язано це з тим, що деякі батьки, за її словами, часто отримують матеріальну допомогу не для розвитку дитини.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/tretyakova-rozpovila-yak-pri-golosuvanni-v-sluzi-narodu-provoditsya-poperedne”

Автор:
Предыдущий материал

Фантастична історія

Следующий материал

Павел Ливинский – коррупционный мальчик для взрослых дядей

Коментарии (0)