Фантастична історія

Фантастична історія
ОАСК-НАБУ
Фото: НАБУ

Ростислав Кравець

Об этом сообщает Компромат

Друзі, за цей час, мені надійшли сотні, якщо не тисячі слів Вашої підтримки.

Мені це дуже приємно. Наша боротьба за незалежність судової гілки влади і її відбудову після втручання іноземних урядів триває.

Не дивлячись на намагання підконтрольних іноземцям правоохоронців з НАБУ залякати і змусити відмовитись від створення незалежної від інших гілок влади та правоохоронців судової гілки влади, на мій погляд, боротьбу буде продовжено.

А зараз трохи цитат з фантастичного твору для гарного настрою і віри у майбутнє.

Трохи спойлєр. Суть справи в тому, що судді наділені судовою владою намагаються захопити судову владу. Якщо Бог хоче когось покарати, він позбавляє розуму. Хоча невідомо, чи він був.

Складається враження, що твір готували не в правоохоронному органі, а в одній з грантососних організацій і я навіть здогадуюсь де і хто.

І до речі, до чого тут справа Майдану, під яку все це здійснюється, взагалі невідомо.

Поїхали:

Судді побоюючись висновку ГРД та публікацій в ЗМІ направили лист (такі дії не є злочином) так і написали, про перенесення оцінювання у зв’язку з надмірним навантаженням.

Судді створили злочинну організацію, прикриваючись виконанням вимог Закону, внаслідок свавільного зловживання суддівськими повноваженнями.

Саме цим створюються ймовірно штучні перешкоди в роботі ВККСУ і примусу звільнить членів ВККСУ, а потім призначити своїх членів не тільки ВККСУ, але й ВРП.

І цим захопити державну владу в особі державного органу суддівського врядування.

Певна особа до дня всіх закоханих вирішила створити та очолити ієрархічне об’єднання осіб. Основна мета об’єднання захопити державну владу в особі державного органу суддівського врядування.

Судді, мабуть, мали обґрунтовані сумніви в успішному проходженні кваліфоцінювання.

Прикриваючись виконанням вимог закону планував вчинити дію в рамках Закону.

Шукав осіб для подачі позову приховавши від них мету і підстави позову.

Мета підписання позову представниками — захват державної влади.

Хотів створити конфлікт інтересів, який, відповідно до Закону та висновків уповноважених органів був відсутнім, про що йому було відомо.

Хотів дочекатись реформування ВККСУ законодавчим органом або визнання неконституційним цих явно незаконних положень Закону.

Хотів зупинити діяльність ВККСУ ухвалами про забезпечення позову, які не подавались і не існували.

Розумів що для захоплення влади мало одного злочину і їх потрібно багато.

Залучив різні невстановлені правоохоронні органи для захоплення влади.

Мета діяльності — скоєння тяжких злочинів, а також інших видів правопорушень.

Члени ВККСУ дійсно незаконно займали свої посади у зв’язку з колізією правових норм чим він хотів скористатись. Інформація про це стала відома з поста активіста Маселко, після чого й вирішили подавати позови.

Він хотів надати приклад, щоб реальні позивачі побачив законність цих вимог також подали позови й дізнались про порушення своїх прав.

Попросив відомого адвоката та правозахисника, який не перший рік оскаржує конкурс і незаконне втручання в діяльність суддів, подати позов. А також, як він це постійно робить, висвітлити його в ЗМІ.

Відомому адвокату не повідомляли про план захоплення державної влади. Но повідомили план перешкод ВККСУ які повинні злякатись відомого адвоката і піти з посад тому, що саме забезпечення позову не передбачено.

Відомий адвокат погодився в суд ходити особисто як він і робить постійно і продовжити вимагати дотримуватись державним органом Закону.

Ще відомий адвокат повинен був у разі можливого позитивного рішення, направити ці рішення до виконання.

Позивач, зловживаючи процесуальними правами в позові, просив визнати протиправним перебування членів ВККСУ на посаді в інтересах клієнта.

Судді ОАСК зловживаючи своїми правами відкривали провадження у справах, відповідно до вимог Закону.

За всіма поданими позовами суддям вказівки ніхто не давав і забезпечення позову ніхто не просив. Хоча організатор на них якось впливав.

Один з позовів попав до організатора злочинної схеми, однак він його за півтора роки так і не розглянув і забезпечення не прийняв.

Всі позови розподілялись між суддями автоматизованою системою без якогось втручання.

Відомий адвокат погодився на відмову від позову, але від позову не відмовився.

Відомий адвокат погодився підписати та подати у разі необхідності заяви про забезпечення позову, які так і не були ні підготовлені, ні подані за півтора роки, тому що їх не існує в природі і забезпечення позову Законом в цих справах не передбачено.

От така фантастична історія. Зараз чекаємо на обшуки з пошуком вигаданих заяв про забезпечення позову.

І за це все ми платимо гроші у розмірі близько 100 000 грн на місяць кожному слідчому, прокурору та детективу.

А що зі справою Майдану, яку розслідують в цьому провадженні вже у Кропивницькому і яким чином вона стосується позовів до ВККСУ поданих у 2019 році та пов’язаних з незаконним присвоєнням повноважень членами ВККСУ та формуванням судівського корпусу — не відомо.

Саме так військові злочинці та зрадники України намагаються уникнути відповідальності та знищити незалежність України.

«СПРАВИ МАЙДАНУ» ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРОВОКАЦІЙ

Вивчивши всі документи і проаналізувавши ситуацію, можу сказати, новий сезон "НАБУ — справа Майдану" спрямований, як і перший, не на суддів ОАСК і не на адвокатів.

Їх вибрали не випадково і готувалися довго, поливаючи брудом за допомогою найнятих активістів і створюючи відповідну картинку для ЗМІ і "громадськості".

Метою першого сезону, як з’ясувалося, було всіма силами залишити в силі забезпечення позову судді господарського суду Луганської області, за яким судді ВС-КАС взяли забезпечення і зобов’язали членів ВККСУ працювати.

Суддя з Луганської області подаючи позов взагалі вимагала в забезпечення позову заборонити мені і моєму клієнту звертатися з позовами до ВККСУ, щодо їх повноважень.

Рішення було абсурдне і незаконне, але треба було у будь-яким спосіб змусити Велику палату Верховного суду (без України) залишити його в силі, для цього потрібні були самі абсурдні звинувачення і шум із метою тиску на суд.

Перший сезон НАБУ і Горбатюку вдалося провернути, правда результат виявився дуже сумнівним і небезпечним, а також таким, що поставив хрест на другому сезоні, але, як бачимо, це їх не зупинило.

Моєму клієнтові було відмовлено в апеляції, у Великій палаті, в зв’язку з тим, що всі позови, що стосувалися повноважень ВККСУ, його не стосуються й їхній розгляд не впливає на повноваження членів ВККСУ, про які говорять в другому сезоні.

У вузьких колах через це був величезний шум, але преса слухняно мовчала.

Тепер ось другий сезон. Якщо метою першого сезону були повноваження членів ВККСУ і легітимність створення іноземцями Вищого антикорупційного суду (ВАКС), то другий спрямований на захист усієї судової реформи, формування ручного судового корпусу, відсіювання незалежних і грамотних суддів.

Пауза, думаю, витримана і всім цікава мета другого сезону і як всіх дурять і використовують.

Мета другого сезону — залякування суддів Конституційного суду України і можливо ЄСПЛ, для збереження сформованої і створеної під контролем іноземців судової системи з чітким психологічним відбором суддів для можливості управління ними.

Зараз в КСУ розглядається конституційна скарга нашого клієнта, а ЄСПЛ розглядає незаконність відбору суддів на конкурсі в Верховний суд (без України) ще по двом нашим клієнтам.

На мій погляд, через тиск на суддів сенату КСУ справу було передано на розгляд Великої палати КСУ, де вже неодноразово виносилося на розгляд, і судячи з усього рішення може бути прийнято в будь-який момент.

За задумом організаторів узурпації судової влади в Україні, новий сезон повинен переконати суддів КСУ і ЄСПЛ в «законності» реформи судової гілки влади, залякати і змусити зберегти повністю залежну від зовнішнього управління систему, яка створена з грубими порушенням норм Конституції України та Конвенції про захист прав людини і основних свобод.

Тепер залишається вирішити всім нам, чи готові ми це не помітити і віддати своє майбутнє і майбутнє своїх дітей в руки іноземців і фактично позбавити Україну незалежності, перетворивши її на сировинний людський і природний ресурс для стурбованих «друзів» України без медицини, освіти і прав людини.

Джерело

ГОЛОВА ОАСК НЕ ВИКЛЮЧИВ, ЩО ЙОМУ «НАМОНТУЮТЬ СПРОБУ ЗҐВАЛТУВАННЯ ЯКОГОСЬ АКТИВІСТА»


Джерело статті: “https://resonance.ua/fantastichna-istoriya/”

Автор:
Предыдущий материал

“Универсал Банк” Сергея Тигипко нуждается в финансовой помощи НБУ

Следующий материал

Третьякова розповіла, як при голосуванні в "Слузі народу" проводиться попереднє обчислення голосів

Коментарии (0)