ДСНС попередило про можливе підтоплення на Закарпатті та Волині

ДСНС попередило про можливе підтоплення на Закарпатті та Волині
ДСНС попередило про можливе підтоплення на Закарпатті та Волині

У неділю, 19 липня, увечері та 20 липня через дощі можливе підняття рівня води у річках західних областей України, зокрема, можливе підтоплення понижених місць у населених пунктах Закарпаття, а також сільськогосподарських угідь на Волині. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Об этом сообщает Русский репортер

«Протягом другої половини дня 19 липня та першої половини ночi 20 липня в мiсцях проходження сильних злив буде вiдбуватися: на малих водотоках та в верхiв’ях рiчок Закарпатської області швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води на 0,3-0,8м; формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених мiсць, особливо в населених пунктах; утворення локальних селевих потоків та зсувiв перезволоженого ґрунту», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що 19-20 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано- Франкiвська області) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 — 1 м над рiвнями на 08 год 17 липня, можливий вихід води на окремі ділянки річкових заплав, без решти негативних наслідків. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

19-20 липня на р. Прип’ять в створi поста Рiчиця та на р. Стохiд в створi поста Любешiв (Волинська область) буде утримуватись перевищення вiдмiтки затоплення сiльгоспугiдь, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського i Любешiвського районiв Волинської областi.

20-21 липня, у зв’язку з очікуваними опадами, в басейнах Прута, Сірету очікується зміна гідрологічного режиму з підйомами рівнів води на 0,2-0,7 м над рівнями на 8 год 19 липня, без негативних наслідків.

Як інформував ZAXID.NET, наступного тижня захід та північ України знову накриють грози.


Джерело статті: “https://zaxid.net/dsns_poperedilo_pro_mozhlive_pidtoplennya_na_zakarpatti_ta_volini_n1505224”

Автор:
Предыдущий материал

Светлана Тихановская: Верю, что люди поднимутся с диванов и защитят свой голос

Следующий материал

У Кличко разворовали 80 млн гривен при строительстве Подольского моста

Коментарии (0)