З архіву ПУ. "Вичавити якомога більше", або "Поцелуй! Ну что ты?!"​: Лукашенко запропонував Назарбаєву білоруську красуню (фото, відео)

З архіву ПУ.
Президент Білорусі підкреслив, що надання Назарбаєву титулу почесного голови Вищої Євразійської економічної ради не можна вважати "якимось подарунком"...

Президент Білорусі Олександр Лукашенко познайомив першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва з співробітницею своєї служби протоколу Дариною Шманай перед засіданням Вищої Євразійської економічної ради, передають з посиланням на білоруське видання "Наша Нiва".

Об этом сообщает Слон РУ

Дарина Шманай — переможець конкурсу «Королева Весна — 2013». Вона навчалася в БДЕУ і влаштувалася в службу ділового протоколу при Адміністрації президента.

"Поцелуй! Ну что ты?!" — звернувся Лукашенко до Назарбаєва. Дарина ШманайОднак колишній лідер Казахстану цю пропозицію не прийняв. Він тільки поставив дівчині якесь питання, на яке вона відповіла ствердно.

В ході засідання Євразійської економічної ради Лукашенко запропонував вичавити з Назарбаєва якомога більше позитивного для Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Президент Білорусі підкреслив, що надання Назарбаєву титулу почесного голови Вищої Євразійської економічної ради не можна вважати "якимось подарунком людині, яка вчора була президентом Казахстану, а сьогодні пішла".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-vychavyty-iakomoha-bilshe-abo-potselui-nu-chto-t-lukashenko-zaproponuvav-nazarbaievu-bilorusku-krasuniu-foto-video-336179.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Ракетный эсминец ВМС США Porter вошел в акваторию Черного моря

Следующий материал

’МЮ’ - ‘Челси’: онлайн полуфинала Кубка Англии

Коментарии (0)