Обережно! Ковтунець!

Обережно! Ковтунець!

Обережно! Ковтунець!

Це той самий Ковтунець, сина якого взяли на гарячому, коли він силою забирав у кур’єра новенький Айфон. Ну купив би Ковтунець-старший синові того сенсорного телефона і не скоїв би синочок злочину. Але Володя Ковтунець дуже скупий. Про таких кажуть, що він за рубля в церкві пердне! У цьому вони з Вовою Ісаєнком як брати-близнюки.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

chumak-gorbunov-isayenko-kovtunecz

Так от. Це «пристаркувате соросьонище» Ковтунець знову точить свої гнилі пеньки на наш колектив. Мало йому того, що вкрав за свої корупційні послуги з університету, коли був першим заступником міністерки-корупціонерки Лілії Гриневич. Так воно ще й хоче стати першим проректором НАУ!

Ну не платять йому так багато в Національному агентстві кваліфікацій. У проректорів НАУ – найвищі зарплати в системі вищої освіти, особливо в НАУ.

Але Ісаєнко Ковтунцю зобов’язаний і тим, що з його допомогою було надано НАУ десятки мільйонів гривень на ремонти гуртожитків. Кошти незрозуміло куди ділися і за цим фактом відкрите кримінальне провадження. Студенти можуть бачити щодня результати «ремонтів». Але і тим, що взяв ісаєнкову дружину Ірину на роботу на посаду керівника департаменту Національного агентства кваліфікацій – такого собі незрозумілого і непотрібного органу, в якому прилаштовують колишніх чиновників-корупціонерів, щоб не були безробітними.

Тому не дивуйтеся, якщо побачите це корупційне чмо Ковтунця у кріслі першого проректора НАУ.

Козловського вигнали не тільки за жалюгідного хабара у 5000 гривень. бо Козловський навіть у цьому дрібний. Але і щоб була вакансія для «нужних людей».Джерело статті: “https://reider-nau.com/oberezhno-kovtunecz/”

Автор:
Предыдущий материал

Кто такой Кирилл Шевченко, возглавивший Нацбанк Украины? Главное

Следующий материал

Мальтийские рыцари Казахстана: кто купил паспорт на острове в Средиземном море

Коментарии (0)