"Владі не потрібно допомагати, її потрібно змінювати". Фракція "Голос" у Раді оголосила про перехід в опозицію

Рудик: Ми зрозуміли, що наш конструктив не приносить користі

Парламентська фракція партії "Голос" офіційно оголосила про перехід в опозицію. Заяву фракції з парламентської трибуни 17 липня оголосила лідерка партії "Голос", народна депутатка Кіра Рудик, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Преступная Россия

"Ми зрозуміли, що наш конструктив не приносить користі. Владі не потрібно допомагати, її потрібно змінювати. Прийшов час її змінити. Партія "Голос" переходить в опозицію до існуючої влади", – заявила Рудик.

Вона зазначила, що за рік керівна партія "Слуга народу" зрадила цінностям, які декларувала.

"Ми побачили президента, який соромиться сказати, що Росія – це агресор. Ми побачили людей, які не тягнуть навіть на начальників відділів, яких жодна компанія не взяла б собі керівником відділу, а їх призначають міністрами, що будь-який поганий закон можна гарно назвати і за нього проголосують у турборежимі. Виходити на вулиці з фаєрами – це страшно, а ще страшніше, коли вбиває поліція, і день роботи депутата цілком може складатися з того, щоб брати на поруки людей, яких постійно несправедливо засуджують", – зачитала Рудик.

Вона заявила, що "Голос" прийшов у парламент, щоб захищати свободу і проводити реформи.

"Але натомість ми постійно боремося з брехнею. Брехнею про те, що існує кадровий голод. Про те, що в Україні існує питання про державну мову. Брехнею, яка постійно нищить будь-який конструктив", – зазначила Рудик.

https://www.facebook.com/GolosZmin/videos/2754302204851825/

Наразі у фракцію "Голос" у парламенті входить 19 депутатів.

Отже, зараз у парламенті чотири фракції, які вважають себе опозицією: "Європейська солідарність", "Голос", "Опозиційна платформа – За життя" і "Батьківщина". Сумарно в ці фракції входить 114 депутатів. У фракції монобільшості – "Слуга народу" – 248 парламентаріїв, їхніх голосів достатньо для ухвалення більшості рішень.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-vlada-ne-potribno-dopomagati-jiji-potribno-minjati-fraktsija-golos-v-radi-ogolosila-pro-perehid-v-opozitsiju-1509754.html”

Автор:
Предыдущий материал

У броварській школі №6 побудують підйомник для осіб з особливими потребами

Следующий материал

Турсунбек Акун, правозащитник: "Курманбек Бакиев ценил мои труды"

Коментарии (0)