НАШІ ГРОШІ – Люди Терентьєва протизаконно вигнали білорусів з тендерів на 300 мільйонів за неіснуючі проблеми з документамиТендерна колегія АМКУ відхилила три скарги білоруської компанії «ДСТ № 4 г.Брест» на відхилення фірми з трьох тендерів Служби автомобільних доріг у Волинській області на ремонт траси М-19 на загальну суму 296,75 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Об этом сообщает Компромат


Білоруська компанія приймала участь у трьох тендерах на роботи з капітального ремонту автомобільної дороги держзначення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.


У всіх трьох аукціонах фірма «ДСТ № 4 г.Брест» виграла, запропонувавши ціни на 10-15% нижчі від очікуваної вартості торгів. Та попри виграш, Служба автомобільних доріг відхилила всі пропозиції білоруського підприємства. Сумарно пропозиції «ДСТ № 4 г.Брест» по цим тендерам були на 18,55 мільйонів менші за пропозиції обраних замовником фірм – ТОВ «ПБС», ТОВ «Луцькавтодор-сервіс» та «Автомагістраль-Південь».


З усіх тендерів «ДСТ № 4 г.Брест» відхилили з одних і тих же підстав. У протоколі замовник вказав вісім причин, з яких фірму не обрали переможцем, і як показав аналіз, всі з них не містять підстав для відхилення. (Детальний аналіз причин відхилення компанії тут).


Замовник відхилив фірму через відсутність документів, хоча вони були у складі її тендерної пропозиції, або наявність яких не вимагала тендерна документація. Тендерна колегія АМКУ у складі Ніни Сидоренко (однокурсниця вже звільненого голови АМКУ Юрія Терентьєва), Марії Процишен (особисто віддана Терентьєву) та Ірини Копайгори (донька інститутського викладача президента Володимира Зеленського) погодилась з цим рішенням Волинської САД.


Наприклад, однією з причин відхилення замовник вказав відсутність договору поставки асфальтобетону у таблиці реквізитів, та інвентарну картку на АБЗ, яка не дає можливості визначити місцезнаходження асфальтобетонного заводу. Разом з тим, у складі тендерної пропозиції учасника присутні всі необхідні документи, які вимагала ТД.


Також замовник вказав підставою для відхилення не завірені відповідним чином накази на працівників, хоча згідно умов документації учаснику необхідно надати копії трудових книжок та копії наказів про призначення на посаду, що будуть задіяні під час виконання договору. Всі ці документи учасник надав, а от жодних вимог щодо порядку завірення документів у тендерній документації немає.


Крім того, пропозиція «Луцькавтодор-сервісу», яку обрали переможцем на одному з тендерів, навпаки не відповідала умовам тендерної документації. Зокрема, тендерна документація вимагала надати довідку з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії гарантії та виписку з банку по рахунку покриття. Попри це зміст довідок, які надав «Луцькавтодор-сервіс», не підтверджує цю умову документації. Також замовник вимагав від учасника мати операторів машин та механізмів у кількості, яка б відповідала наявності обладнання та матеріально-технічної бази у довідці. Натомість «Луцькавтодор-сервіс» надав довідку про наявність 79 одиниць техніки, та лише 73 водіїв. Тож пропозиція компанії мала бути відхилена, натомість Волинська САД відхилили учасника з меншою ціною та відсутністю проблем з тендерною пропозицією.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/07/17/liudy-terent-ieva-protyzakonno-vyhnaly-bilorusiv-z-tenderiv-na-300-mil-yoniv-za-neisnuiuchi-problemy-z-dokumentamy/”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

НАШІ ГРОШІ – Територія впритул до пам’ятки на Печерську продовжує обростати незаконними будівлями (фото)
НАШІ ГРОШІ – Як держава та Фірташ «зметикували» на двох, зробивши українців лохами
НАШІ ГРОШІ – 25,38 млрд минулого тижня: третину всіх(!) тендерів Укравтодору за рік загарбала «Автомагістраль-Південь»
НАШІ ГРОШІ – Генштаб Збройних сил купує подарункові ручки Parker з позолотою по 9 тисяч
НАШІ ГРОШІ – Антон Яценко зі «Слугами народу» подав законопроект про схему поборів з власників собак та котів
НАШІ ГРОШІ – АМКУ вчетверте(!) змінив практику щодо «досвідної заточки» Укравтодору
НАШІ ГРОШІ – Госпіталь Авакова під приводом COVID-19 витратив більше грошей, ніж справжні «ковідні» лікарні 18 областей
НАШІ ГРОШІ – Укравтодорівці прибрали жорстку «заточку» з тендеру на 300 мільйонів для перемоги помічника «регіонала»
НАШІ ГРОШІ – Терентьєв змінив практику АМКУ: дискримінаційні вимоги Укравтодору 100х85 тепер норма
Предыдущий материал

Ракета для китайской миссии на Марс доставлена на стартовую площадку. Фото, видео

Следующий материал

Глава делегации Европарламента по связям с Беларусью: Против Лукашенко санкции надо вводить прямо сейчас

Коментарии (0)