Лукашенко викликали на дуель і назвали дурнем: відео

Білоруський ресторатор Вадим Прокоп’єв викликав президента Білорусі Олександра Лукашенка на дуель.

Об этом сообщает FLB


Звернення до президента республіки він опублікував на YouTube.


Прокоп’єв заявив, що йому стало відомо про те, що білоруський лідер назвав його "п*****м" (лайливе слово для означення особи з нетрадиційною сексуальною орієнтацією — "Апостроф"), відреагувавши на спробу бізнесмена створити в Білорусі асоціацію рестораторів для вирішення проблем з владою і лобіювання власних інтересів.


Прокоп’єв вимагає від Лукашенка публічних вибачень або дуелі — три раунди в боксерському рингу. Як секундантів ресторатор пропонує запросити главу МВС Юрія Караєва і колишнього командира ОМОНу Юрія Подобєда. Бізнесмен дав главі держави 24 години на відповідь, заявивши, що направив своє звернення в його прес-службу.Згодом Прокоп’єв опублікував відео з критикою чинного глави держави Олександра Лукашенка під назвою "Прокоп’єв: Лукашенко зас**в".


"Джентельмен — це людина, яка ніколи не образить ближнього без наміри ", Оскар Уайльд. Відчуваю за собою повне право перейти з дуелянтом, що не відбувся, на "ти". І повідомити те, що про нього давно думаю", — підписав він ролик.


"Хочеш паралізувати нашу волю. Спочатку вкрасти вибори, потім політв’язнями поторгуватися з Помпео. Хочеш, щоб ми віддалися меланхолії. Ні, моя лапочка, зараз по-іншому", — звернувся він до глави республіки. Також Прокоп’єв зазначив, що Лукашенко знає про свій "крихітний рейтинг", а його оточення "підсовує фальшиву аналітику".


"У кабінеті тобі вилизують: "Майн фюрер, все пучком. Конкурентів у вас немає. З вашою харизмою боятися нема чого". Але ти сциш. У тебе циганська чуйка. Нервуєш, журишся. Справ тепер у тебе по вуха. Всіх, хто наважився виклик кинути, посадив за сфабрикованими справами. Ти думаєш, без лідера вони розгубляться, як діти. Дурник. Все готуєшся до минулої війни ", — заявив Прокоф’єв.Ресторатор згадав, що Лукашенко посадив "за сфабрикованими справами" всіх, хто наважився кинути йому виклик, маючи на увазі майбутні президентські вибори.


Як повідомляв "Апостроф", 16 липня в Білорусі пройшла зустріч штабів трьох альтернативних кандидатів у президенти: Світлани Тихановскої, Валерія Цепкала і Віктора Бабарико, на якій було оголошено про об’єднання зусиль.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-07-17/lukashenko-vyizvali-na-duel-i-nazvali-durachkom-video/203602”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Ужгороде легковушка врезалась в ‘скорую’: много пострадавших (фото)

Следующий материал

Судье, которая ведет дело об убийстве журналиста Сергиенко, сообщили о подозрении – СМИ

Коментарии (0)