6-річний малюк врятував сестру від собаки і сильно постраждав

6-річний малюк врятував сестру від собаки і сильно постраждав

Шестирічному хлопчик зі штату Вайомінг (США), який ризикнув власним життям, щоб врятувати свою сестру, довелося накласти 90 швів на обличчі в результаті травм.

Об этом сообщает Руспрес


Історію самовідданого вчинку хлопчика, якого звуть Бріджер Уолкер, описує видання Newsweek.


Під час прогулянки Бріджер побачив собаку, яка бігла на його сестру, щоб накинутися. Він навмисне встав перед твариною, щоб захистити її від нападу, після чого собака вкусила його за ліву щоку. Навіть після укусу Бріджер допомагав своїй сестрі сховатися від собаки.


"Якщо хтось повинен був померти, я подумав, що це повинен бути я", — повідомив він потім своїй тітці Ніккі, яка, щоб підбадьорити хлопчика, опублікувала пост про цей випадок в Instagram. Він відразу став вірусним, отримавши понад 200 000 лайків і 11 000 коментарів .
Поранення, отримані від укусу, були серйозними — хлопчикові довелося накласти на ліву сторону обличчя близько 90 швів. Фото хлопчика після нападу собаки опублікувало видання The Sun.
За словами Ніккі, її племінник вже йде на поправку і перебуває в гарному настрої.


"З його ранами набагато краще! Він у чудовому настрої... Він поки не може посміхатися надто широко, але все таки посміхнувся, коли я прочитала деякі ваші коментарі", — написала вона в соцмережі.


До речі, Ніккі не злиться на собаку чи її власників.


Як повідомляв "Апостроф", в Дніпропетровській області під час збору картоплі загинув неповнолітній хлопець.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2020-07-15/6-letniy-malyish-spas-sestru-ot-sobaki-i-silno-postradal/203430”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Южная Корея задумалась о пошлинах на нержавейку из Китая и Индонезии

Следующий материал

Акула вступила в смертельну сутичку з величезним китом - бій потрапив на відео

Коментарии (0)