На Буковині судитимуть працівника поліції за збут наркотиків та етилового спирту

На Буковині судитимуть працівника поліції за збут наркотиків та етилового спирту

Прокуратурою Чернівецької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього поліцейського управління патрульної поліції в Чернівецькій області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту та незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу і психотропної речовини, вчинений повторно) та ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв або інших підакцизних товарів).

Об этом сообщает FIB

Встановлено, що впродовж травня-серпня 2019 року 29-річний обвинувачений купував наркотичні засоби з метою незаконного збуту. Поліцейський також збував етиловий спирт і фальсифіковані алкогольні напої.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало територіальне управління ДБР в м. Хмельницькому. Правопорушнику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/crime/na-bukovini-suditimut-ekspolismena-za-zbut-narkotikiv-ta-etilovogo-spirtu-392163”

Автор:
Предыдущий материал

Астрономи припускають, що загадкова дев’ята планета може бути чорною дірою

Следующий материал

Assam: Fifty dead and two million hit by India monsoon floods

Коментарии (0)