Заступник начальника військового навчального закладу вимагав 5000 доларів за вступ абітурієнта

Заступник начальника військового навчального закладу вимагав 5000 доларів за вступ абітурієнта

13 липня військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України затримано одного з заступників начальника київського військового навчального закладу за вимагання хабаря від абітурієнта. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Об этом сообщает Компромат ГРУУстановлено, що у липні 2020 року, вказаний полковник ЗСУ висунув вимогу щодо надання йому неправомірної вигоди в сумі 5 000 доларів США. За таку «винагороду» військова службова особа пообіцяла сприяння у здачі вступних іспитів та зарахування абітурієнта до військового навчального закладу.


13.07.2020 половину зазначеної суми, а саме – 2 500 доларів США, передано вказаному полковнику, після чого він затриманий військовою прокуратурою Київського гарнізону.


Затримання відбулось за оперативного супроводу ГВ БКОЗ СБ України у місті Києві та Київській області слідчими Печерського управління поліції ГУ НП у м. Києві.Сума неправомірної вигоди в затриманого вилучена.


Санкцією ч. 3 ст. 368 ККУ затриманому полковнику передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/zastupnyk-nachalnyka-vijskovogo-navchalnogo-zakladu-vymagav-5000-dolariv-za-vstup-abituriyenta.html”

Автор:
Предыдущий материал

Для увеличения местного содержания до 90% уже есть потенциал – Каныш Тулеушин

Следующий материал

В одесском управлении миграционной службы зафиксировали вспышку COVID-19

Коментарии (0)