Прибуття хасидів до Умані цьогоріч є неможливим – МЗС

Хасиди в Умані у 2020 році. Через коронавірус масового паломництва і святкування Рош ха-Шана не буде.
umannews.city

Десятки тисяч паломників-хасидів не зможуть приїхати до Умані для святкування іудейського свята Рош ха-Шана в традиційному форматі через коронавірус.

Об этом сообщает FIB

Таке рішення озвучили в Міністерстві закордонних справ України. Відповідний документ оприлюднив мер Умані Олександр Цебрій на своїй сторінці у Facebook 14 липня.

Мер Умані виступив проти приїзду хасидів через коронавірус Міський голова Умані Олександр Цебрій виступив проти приїзду паломників на святкування юдейського свята Рош Гашана в 2020 році. 3 липня 2020, 19:22

У документі МЗС сказано, що рішення ухвалено з урахуванням поточної епідемічної ситуації в Ізраїлі, який перебуває в «червоній зоні» за показниками захворюваності на коронавірус, а також забороною на проведення масових заходів в Україні.

При цьому в МЗС закликали не політизувати дане питання, оскільки питання неможливості приїзду хасидів до Умань цьогоріч деякі організації вирішили подати як приклад «антисемітизму».

У міністерстві радять владі Умані організувати святкування Рош-ха-Шана з урахуванням норм карантину – для обмеженого кола представників місцевої хасидської громади, а також забезпечити онлайн-трансляції заходів.

Нагадаємо, у 2019 році до Умані прибуло понад 30 тисяч паломників на святкування єврейського Нового року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/07/14/novyna/suspilstvo/prybuttya-xasydiv-umani-czoho-roku-ye-nemozhlyvym-mzs”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Рада узаконила госпомощь из бюджета для погашения зарплатных долгов “Южмаша”

Следующий материал

В "Нафтогаз Украины" заявили о возможном срыве отопительного сезона

Коментарии (0)