Дайджест 06.07.2020

Дайджест 06.07.2020

Дайджест 06.07.2020

У архітекторів також новий декан. В повному смислі «свіжий». Октябрина Чемакіна, яка чотири роки як могла догоджала Ісаєнкові, вичерпала свої лизальні можливості. Так буває, коли «ректору» набридає нестямна любов.

Об этом сообщает Редакция

Дивно, правда, що не професора А.Бєлятинського призначили.

Може тому, що до хабарів у нього нульова толерантність. А Ісаєнко винятково продає посади. ще з часів міністерства у нього така звичка – все продавати.

nau

Гудманян з проректоршою Білоус зовсім з глузду з’їхали. В навчальні програми тулять пропедевтичну практику. Тобто практику, яку проходять майбутні вчителі, які вчаться в педагогічних університетах.

Видать так багато баласту приволік Ісаєнко з Драгоманова, що їм потрібно особливе навантаження.

А для технарів ні грошей, ні ставок не залишається.

З університету продовжують звільнятися викладачі. Особливо ветерани. Масово. Наприклад, з однієї кафедри проф. О.Литвиненка – аж 5 викладачів одразу.

Так трапляється завжди, коли керівник злодій, або дебіл. А коли два в одному – то й поготів. У такій ситуації треба завжди згадувати корупціонеру Лілію Гриневич, яка, всупереч законодавству призначила це ботоксне чучело в.о. ректора НАУ. Не безкоштовно. Дві квартири у новобудовах на території НАУ – адекватна плата.

ada8

Покидьки, яким Ісаєнко віддав ЦКМ, звільнили всіх працівників. Дуже цікавий факт: вони сказали, що незмінний протягом 17 років художній керівник ЦКМ НАУ Ігор Кулик не виконав «тестового завдання» і був звільнений.

Для чого це робиться? Вони підняли орендну ставку за ЦКМ до 100 000 гривень на день. Скільки вони заносять Ісаєнкові?

Плітки про інтимні походеньки Ісаєнка таки мають під собою грунт. Його дружина Ірина щодня приїздить з ним на роботу і забирає його з роботи. Все це за рахунок університету, все службовим автомобілем і з охороною.

Історія із плагіатом на ДЕКах нашквареного Волошина продовжується. Виявляється, науковим керівником цієї роботи є завідувач кафедри з КІМВ університету Шевченка проф. Рижков Микола Миколайович.

Очевидно, що шановний професор вирішив підзаробити і влаштувався до НАУ сумісником.

Ясно, що заморочуватися з керуванням дипломних йому ніколи. От і случився комфуз. Студентка тупо взяла роботу кількарічної давності свого бойфренда і змінила титулу.

Професор, яка була членом ДЕК, цю ситуацію виявила випадково. Бо вона нею реально керувала кілька років тому.

Але на захист плагіатної роботи встала завкафедри Ніна Ржевська. Чому? та тому що М.Рижков є науковим консультантом її докторської дисертації.

А якщо пригадати, що пані Ржевска не в стані написати роботу самостійно – таки є її автором.

Пані Ржевська, як і її керівники, також розраховується з керівником за рахунок коштів університету.

Біда з факультетом міжнародних відносин, біда!Джерело статті: “https://reider-nau.com/dajdzhest-06-07-2020/”

Автор:
Предыдущий материал

В Нафтогазе предупредили о срыве отопительного сезона в Украине из-за крупных должников

Следующий материал

Усе нижче скочується наш НАУ в різноманітних рейтингах

Коментарии (0)