Рожкова розраховує на збереження системи колегіального ухвалення рішень в НБУ

Рожкова розраховує на збереження системи колегіального ухвалення рішень в НБУ
последние новости в Украине останні новини в Україні


Катерина Рожкова заявила, що Нацбанк сподівається на збереження нинішньої команди та системи колегіального ухвалення рішень. За її словами, неможна поставити НБУ на паузу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Правління Національного банку України повноцінно функціонує для збереження макроекономічної та фінансової стабільності й очікує призначення нового глави. Про це заявила в.о. глави НБУ Катерина Рожкова в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна". Рожкова підкреслила, що не можна взяти й поставити роботу НБУ на паузу — занадто багато від НБУ залежить. Вона висловила сподівання, що новий глава захоче зберегти нинішню команду, враховуючи, що вона має чинні контракти й безліч реформ за різними напрямами, які в процесі реалізації. Рожкова також зазначила, що нині Нацбанк уже не той, що був років шість тому. Сьогодні система колегіального ухвалення рішень в НБУ така міцна, що окремі персоналії вже не зможуть керувати центральним банком у ручному режимі.

Раніше Катерина Рожкова заявила, що Правління Національного банку України на зустрічі із президентом Володимиром Зеленським наголосило на важливості збереження незмінності політики центробанку. Рожкова повідомила, що під час зустрічі із президентом конкретні прізвища на посаду голови НБУ не обговорювалися. Раніше ASPI news повідомляло, що президент Володимир Зеленський прокоментував інфляційну політику Національного банку.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/rozhkova-rozrakhovue-na-zberezhennya-sistemi-kolegialnogo-ukhvalennya-rishen-v-nbu”

Автор:
Предыдущий материал

Разрешение до конца года не платить за «коммуналку» в итоге разорит россиян

Следующий материал

Киев не планирует поднимать тариф на проезд в городском электротранспорте

Коментарии (0)