Роберта Мюллера можуть викликати в Сенат для надання свідчень щодо розслідування «російської справи»

REUTERS / Jonathan Ernst

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Роберт Мюллер

REUTERS / Jonathan Ernst


Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що в Сенат можуть запросити колишнього спецпрокурора Роберта Мюллера, який ввів розслідування щодо втручання РФ у вибори президента США 2016 року.

За словами Грема, причиною може стати стаття в Washington Post, в якій Мюллер розповів про деталі розслідування.

"Демократи в судовому комітеті сенату раніше просили пана Мюллера постати перед комітетом для надання свідчень щодо його розслідуванні. Цей запит буде задоволено", — повідомив Грем.

Читайте також:
Втручання РФ у вибори США. Мін’юст опублікує розширену версію доповіді Мюллера

Розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера встановило, що Москва втрутилася в президентські вибори у США за допомогою хакерських атак і поширення дезінформації, щоб підтримати кандидатуру Трампа. У межах цієї лінії були засуджені кілька колишніх учасників виборчої кампанії Трампа.

Зокрема окружний суд Вашингтона засудив Роджера Стоуна до трьох років і чотирьох місяців ув’язнення за надання неправдивих свідчень у Конгресі США та за спроби вплинути на свідка. Це один із найсуворіших вироків для наближених до Трампа осіб, які фігурували в розслідуванні спецпрокурора Мюллера щодо втручання Росії в американські вибори. Президент США назвав це рішення «несправедливим».

Редактор: Сергій Купрійчук

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/vibori-prezidenta-ssha-roberta-myullera-mozhut-viklikati-v-senat-ostanni-novini-50099546.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Управленческий хаос в мэрии: кому доверены судьбы тысяч одесситов?

Следующий материал

Українці стали витрачати значно менше грошей в Польщі

Коментарии (0)