Чому з’явилася іменна партія мера-“свободівця” та команди мерів- “свободівців”

Чому з’явилася іменна партія мера-“свободівця” та команди мерів- “свободівців”

Кожна друга партія змінює свою назву. Про це писав Рух ЧЕСНО. І 7% з них є іменними.

Об этом сообщает РуссианГейт

Згідно зі свіжими соціологічними дослідженнями КМІС, рейтинг ВО “Свобода”, котру представляє мер Хмельницького, є досить низьким. Якби вибори до Верховної Ради України відбулись у травні цього року, партія набрала б 1,6%. Що стосується минулорічних парламентських виборів, то результат “Свободи” на Хмельниччині був менш ніж 3%.

ВО “Свобода” – не єдина партія, рейтинг якої істотно похитнувся. Так, у Запоріжжі значно знизився рівень підтримки “Опозиційного блоку”, що на парламентських виборах сягнув у регіоні лише 5%. Мер міста Володимир Буряк, котрий свого часу балотувався від цієї політсили, планує йти на місцеві вибори з іменним проєктом – “Партією Володимира Буряка “Єднання”.

Рух ЧЕСНО звернувся по коментар до Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, аби зрозуміти, чи справді він планує вести на вибори нову політичну силу, чи це потенційний клон від конкурентів. Проте політик сказав, що наразі не готовий коментувати це питання.

Однак під час нещодавнього інтерв’ю телерадіокомпанії “ВЕЖА” Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська та однопартієць Олександра Симчишина, повідомив:

“З Олександром я спілкувався буквально сьогодні. Він іде на мера від ВО “Свобода. Єдине що, не всі люди хочуть вступати в партію, тому в нас створена громадська організація “Команда Марцінківа”.

У Хмельницькому теж активно працюють над нарощуванням впізнаваності "Команди Симчишина".

Зауважимо, що від початку року в соціальних мережах відзначаються активністю сторінки з такою назвою. Там повідомляють про роботу мера Хмельницького та частини депутатів Хмельницької міської ради. Таким чином покращується впізнаваність бренду “Команда Симчишина”.

Ба більше, в Івано-Франківську, міським головою якого теж є “свободівець”, уже тривалий час у зовнішній рекламі існує схоже позиціонування з прізвищем мера – “Команда_Марцінківа”.

Проте наразі партія з такою назвою, як “Команда Марцінківа”, у держреєстрі відсутня. У своєму нещодавньому коментарі Руслан Марцінків наголосив, що він належить до команди ВО “Свобода”.Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/4070/”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

19-летний парень создал в Житомире лабораторию по изготовлению амфетамина. ФОТО

Следующий материал

Сделка по продаже 30,76% в “Новомете” приостановлена

Коментарии (0)