Члени ОПЕК і ОПЕК+ мають намір нарощувати нафтовидобуванння

15 липня члени ОПЕК і ОПЕК+ обговорять, чи зберігати нинішню квоту ще на місяць

Члени ОПЕК і ОПЕК+ розглянуть можливість поступового нарощування нафтовидобування в серпні. Про це повідомляє Wall Street Journal.

Об этом сообщает Преступная Россия

За інформацією видання, пропозиція з’явилася на тлі поступового відновлення попиту на нафтопродукти до рівня, який був до введення обмежень через пандемію.

Ер-Ріяд запропонував країнам ОПЕК+ пом’якшити квоти на 2 млн барелів на день і скорочувати не на 9,7 млн, а на 7,7 млн барелів на день.

Bloomberg повідомляє, що на засіданні 15 липня учасники обговорять, зберегти нинішню квоту ще на місяць чи пом’якшити введені обмеження до 7,7 млн барелів на день. За інформацією агентства, представники низки делегацій більше схиляються до останнього варіанта.

Про зниження рівня світового видобування нафти на 15% країни ОПЕК+ оголосили 10 квітня. Угоди досягнули за місяць після розірвання попередньої угоди, що спровокувало рекордне падіння цін на сировину. До 9 березня вартість нафти Brent упала на 30% – до $33 за барель, що стало максимальним денним падінням із 1991 року, коли почалася війна в Перській затоці. 30 березня ціна Brent упала нижче за $23 за барель.

Однак через рекордне падіння попиту на сировину через пандемію коронавірусу і спричинену цим зупинку промисловості вартість нафти продовжила падати. 20 квітня ціна на травневі ф’ючерси американської WTI вперше в історії стала негативною – котирування падали до мінус $40 за барель. Це також спровокувало обвал цін на європейському спотовому ринку (укладені на цьому ринку контракти виконують негайно). Розрахункова ціна російської еталонної марки Urals опустилася до мінус $3 за барель, північноморської еталонної нафти Brent – до мінус $3,5.

На рівень до рекордного падіння котирування нафти повернулися 30 квітня, напередодні набуття чинності угоди ОПЕК+ про рекордне скорочення нафтовидобування. У середині травня в ОПЕК заявляли, що нафтова криза вже позаду.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-chleni-opek-i-opek-namir-naroshchuvati-naftovidobutok-1508920.html”

Автор:
Предыдущий материал

Роковая разборка вора Артура — версия журналистов

Следующий материал

Війна за Нагірний Карабах - На кордоні Азербайджану і Вірменії почалися бої

Коментарии (0)