"Ітогі падвідьом"...

Порох сьогодні здобув перемогу. Подання Генпрокуратури залишено Печерським судом без розгляду. І хоча це, за його словами, поки що невелика перемога, але є деякі знакові моменти, варті уваги.

По-перше, це було зроблено красиво, тому що грамотно. Порошенко й сам по собі кандидат юридичних наук, а до того ж і правнича команда сильна. Вони-то й змусили суддю Вовка й тих, хто за ним стоїть, проковтнути, образно кажучи, власні рукавиці (його цитата "Все драматично змінилося" має увійти в підручники).

Об этом сообщает Устинов троллит

По-друге, перемога здобута на полі супротивника — в "Печерному" суді. Цього раніше не вдавалося зробити нікому. Порох же показав, що "печерників" бити можна і треба.

По-третє — що важливо — звинувачений сам перетворився на того, хто висуває звинувачення — причому на очах у багатотисячної аудиторії в прямому ефірі.

Ну і вишенька на тортику — зізнання в пресі Олега Корецького, який очолював слідчу групу ДБР. Як до цього дійшло — то окрема тема для дослідження. Але тепер Корецький потребує посиленої охорони, бо перетворився з "слідака" на "коронного", як кажуть у Польщі (себто ключового), свідка — і проти Портнова, і проти Венеdickтової, і проти Бабікова, причетних до фабрикування справ.

Цікаво також, як це відіб’ється на електоральному рейтингу Пороха і ЄС — народєц, він же нарід, любить халяву, але він також любить переможців, а Порошенко показав сьогодні, що він не тільки здатен тримати удар, але й успішно бити у відповідь і перемагати.

І перемога виявилася яскравою а головне — видовищною. Це вже навіть суто з політтехнологічної точки зору великий плюс.

Тепер очікуємо ходу Порошенка і команди. П’ятий президент уже анонсував деякі свої дії — це і створення парламентської слідчої комісії, і ініціювання власних судових позовів. Знаючи трохи характер Порошенка з досвіду спілкування з ним у парламенті в бутність мою парламентським кореспондентом Liga.net у 2004-2007 роках, можу небезпідставно припустити, що він відтепер буде перти як танк і полонених не братиме.

Тож незабаром почнеться найцікавіше...

Юрій РУДНИЦЬКИЙ


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/itogi_padvidom/2020-07-09-26371”

Автор:
Предыдущий материал

Между ГПУ и Бахматюком

Следующий материал

Житомирська обласна адміністрація ігнорує народного депутата України

Коментарии (0)