Під час карантину шахраї стали вдаватися до нового способу викрадання коштів із платіжних карток – НБУ

За даними НБУ, загальна кількість незаконних дій із платіжними картками, щодо яких завдано збитків, упродовж минулого року знизилася на третину

Під час карантину шахраї стали вдаватися до нового способу розкрадання коштів із платіжних карток. Про це 9 липня у Facebook повідомляє Національний банк України.

Об этом сообщает Московский репортер

Зазначають, що найпопулярнішими видами шахрайства, як і раніше, залишаються соціальна інженерія та телефонне шахрайство.

Водночас навесні через поширення коронавірусу шахраї почали застосовувати новий сценарій – вони інформують громадян про нібито нараховану їм компенсацію від держави і під цим приводом дізнаються персональну інформацію та реквізити карток.

Водночас у Нацбанку уточнили, що загальна кількість незаконних дій із платіжними картками, щодо яких завдано збитків, упродовж минулого року знизилася на третину і становила приблизно 72 тис. випадків. 2018 року таких випадків було зафіксовано 105,5 тис.

https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/posts/2618383035042519

Карантин в Україні діє із 12 березня. Через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 заборонили масові заходи, закрили торговельні центри, магазини (окрім продуктових та аптек), ресторани, кав’ярні, спортивні зали, салони краси, а також обмежили роботу транспорту.

З 11 травня в Україні розпочали пом’якшення карантинних обмежень. 20 травня Кабмін запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі дали право послаблювати обмежувальні заходи за умови відповідності трьом критеріям.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-pid-chas-karantinu-shahraji-stali-vdavatisja-do-novogo-sposobu-rozkradannja-koshtiv-z-platizhnih-kart-nbu-1508612.html”

Автор:
Предыдущий материал

Почему ПЦР-тесты могут давать ложный результат? Интервью с доктором медицинских наук

Следующий материал

К потерям готовы: Украинский адмирал пригрозил Крыму «Нептуном» и всей России — войной

Коментарии (0)